Çözüm Windows 10 yeni Update yüzünden FPS düşmesi

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Kardeşimsin bana artık çöz şunu kıracağım bilgisayarı her şeyi yaptım ya format attım senin dediğin gibi o Windows güncellemesini sildim hard diski çıkartıp tekrar takdım yok ne yaparsam yapim oyuna girince veya video izleyince sanki işlemci biraz yorulduğunda veya PC ısındığında USB aygıtları takılma yapıyor video izlerken takılıyor gelen ses takılıyor mouse takılıyor 300FPS'den 10 FPS'e çekiyor kendini süreklide.

Konu açtın mı foruma dostum. Ben pek anlamıyorum bu işlerden. Foruma konu aç kesin yardımcı olurlar.

Kardeşimsin bana artık çöz şunu kıracağım bilgisayarı her şeyi yaptım ya format attım senin dediğin gibi o Windows güncellemesini sildim hard diski çıkartıp tekrar takdım yok ne yaparsam yapim oyuna girince veya video izleyince sanki işlemci biraz yorulduğunda veya PC ısındığında USB aygıtları takılma yapıyor video izlerken takılıyor gelen ses takılıyor mouse takılıyor 300FPS'den 10 FPS'e çekiyor kendini süreklide.

Hocam senin hard disk rahmetli olmus gibi.

Bunu buldum fakat kaldıramıyorum. 1620067238745.png
Denetim masasında bulamadım.
1620067295389.png

Büyük ihtimalle şu anda aynı sorunu yaşıyorum fakat güncellemelerin güncel kodları lazım yardımcı olabilecek var mı

Yeni konular

Geri
Yukarı