Windows 10 yenile tuşuna basınca yanıt vermiyor

Talha58

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. Ekranda sağ tık yenile yapınca uygulama yanıt vermiyor hatası veriyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Dün Bilgisayara format attım. Formattan önce bir şey yoktu. Dün formattan sonrada gayet güzel çalışıyordu. Bugün böyle bir sorunla karşılaştım. @Recep Baltaş

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (3).png
    Ekran Görüntüsü (3).png
    47,9 KB · Görüntüleme: 52
Arama çubuğuna tıklayın ve CMD yazın, yönetici olarak başlattıktan sonra sfc /scannow komutunu girin ve bilgisayarı yeniden başlatın.

Güvenli modda denedim. Güvenli modda hiçbir sıkıntı yok.

Bir aygıt hatalı olmalı, az önce söylediğim SFC scannow kodunu yazın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın (güvenli modda SFC scannow komutu çalışmaz)

Bir aygıt hatalı olmalı, az önce söylediğim SFC scannow kodunu yazın ve bilgisayarınızı yeniden başlatın (güvenli modda SFC scannow komutu çalışmaz)
SFC scannow yaptım. Windows hatalı olan dosyalar buldu ve onardı yazdı. Sonra Bilgisayarı yeniden başlattım ama sorun düzelmedi.

SFC scannow yaptım. Windows hatalı olan dosyalar buldu ve onardı yazdı. Sonra Bilgisayarı yeniden başlattım ama sorun düzelmedi.

Bence ekran kartını bir sil, otomatik kurulum yapmadan önce tekrar bir dene.
Güvenli modda başlamayan program veya sürücülerden biri sebep oluyor, onu tek tek yapıp tespit etmen gerekli.
Dünden beri kurduğun programları silebilirsin yada bu programlar bir driver yazılımına zarar vermiş olabilir, sürücüleri yeniden yükleyebilirsin.

Bana ekran kartından kaynaklı gibi gözüküyor
Başlangıçta çalışan programların hepsini kapatıp yeniden başlatıp tek tek açabilirsin.

Geri
Yukarı