Windows 10 Yıldönümü Güncellemesi Hataları

Eren Tosun

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bugün Windows 10 yıldönümü güncellemesi kurdum fakat bilgisayarı açtığımda bilgisayarda yavaşlama olduğunu fark etim. Google Chrome'u açtığımda ise bazı yerlere imleci getirdiğimde sekme hafif mavileşiyordu. Daha sonra CS:GO'yu açtım CS:GO'da FPS 60'a sabitlenmişti. (Ana menüde dahil). Bilgisi olan arkadaşlar nasıl güncelemeyi kaldırabileceğimi söylerse sevinirim. Bu arada Sosyal'de yeniyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende update'i yükledim. Yüklemeden önce 80-100 FPS arası alırken, şimdi ise 30-40 FPS alıyorum. Bence sorun var, yeni gelen update'de :D

Son düzenleme:
Merhaba.

Windows 10 Yıl dönümü güncellemesi sonrası ikinci diskle ilgili sorun yaşamaya başladım. Bilgisayar başlangıcında ikinci disk görünüyor ancak sonrasında yavaşlıyor ve içeriğine erişilemez hale geliyor hatta tamamen kayboluyor. Bilgisayarı yeniden başlattığımda geri gelse de bir süre sonra yine aynı sıkıntıyı yaşatıyor. Bunun üzerine güncelleme öncesi aldığım Backup dosyasını yükledim sorun düzeldi. Diskin sağlam olduğunuzu ve sorunun yeni güncellemeden kaynaklandığına kani oldum. Windows güncelleme menüsünden Güncellemeleri Ertele seçeneğini kullanıyorum. Yeniden bu güncellemeyi yüklemek istemiyorum.

Merhaba.

Windows 10 Yıl dönümü güncellemesi sonrası ikinci diskle ilgili sorun yaşamaya başladım. Bilgisayar başlangıcında ikinci disk görünüyor ancak sonrasında yavaşlıyor ve içeriğine erişilemez hale geliyor hatta tamamen kayboluyor. Bilgisayarı yeniden başlattığımda geri gelse de bir süre sonra yine aynı sıkıntıyı yaşatıyor. Bunun üzerine güncelleme öncesi aldığım Backup dosyasını yükledim sorun düzeldi. Diskin sağlam olduğunuzu ve sorunun yeni güncellemeden kaynaklandığına kani oldum. Windows güncelleme menüsünden Güncellemeleri Ertele seçeneğini kullanıyorum. Yeniden bu güncellemeyi yüklemek istemiyorum.

Tam 1 seneden beri Windows 10 Home sürümünü kullanıyorum, dediğiniz sorunla hiç karşılaşmadım. Yüklediğiniz programlar buna neden olmuş olabilir. Bilgisayarınızı "güvenilir" 3. parti uygulamalarla kullanınız.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı