Windows 10 "Your PC ran into a problem" Sorunu

Recep Yeşilmen

Hectopat
Daha fazla  
Bilgisayar: Lenovo
İşletim sistemi: Windows 10

İyi günler arkadaşlar. Dün gece bilgisayara gelen son güncellemeyi yapıp kapattım. Bugün bilgisayarı açmaya çalıştığımda mavi ekran hatası aldım. "Your pc ran into a problem" yazısı vardı, PC yeniden başlıyordu. Altta Driver Power State Failure yazıyordu. İnternetten birkaç sayfaya baktım. Safe moddan hatalı driveri silin diyordu. Yaptım Generic PnP Monitor'un yanında sarı bir simge vardı onu kaldırdım. Hala aynı problem var. Bilgisayar açılmıyor. Yeniden yüklemem mi gerekiyor driverı? Yükleyeceksem de nereden ve nasıl yapabilirim? Bilgisayar safe moddan başka açılmıyor. Lütfen acil yardım edin.

Beyler plz yardım bekliyorum. Acil yardım.

Minidump Dosyalarını Upload Etme

Güvenli Kipte Windows üstüne ayarları koruyarak tekrar kurulum yapmayı deneyin. Güvenli kipten kurulum başlatılır mı tam emin değilim. Programlarınız, dosyalarınız kaybolmayacak.

Windows 10 Medya Oluşturma Aracı ile ya da sürümünüze uygun Windows 10 14393 iso dosyasını (Home, Pro için Windows 10 seçeneği) indirip içini sıkıştırma programıyla çıkarıp setup.exe çalıştırarak otomatik olarak seçilen ayarları koruma seçeneği ile yükseltme yapabilirsiniz.

Kurulum yaptıktan sonra sorun düzelmezse temiz kurulum yapmayı denersiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı