Windows 10 yüklediğim için pişmanım

Peki FPS artışı olur mu?

Cok artis veya dusus olacagini sanmiyorum. Fakat Linux'ta bir hile var. Fshack ve sharpness sayesinde FPS'de cok deli artislar yapabiliyoruz. Carsamba gunu onu da nasıl yapacagini anlatirim. Eger simdi Linux Mint Cinnamon yukleyeceksen yukledikten sonra yazilim yöneticisinden Steam ve protonup-qt yukle.

Linux Mint Cinnamon ISO'sunu surdan yukleyebilirsin: https://mirrors.kernel.org/linuxmint/stable/20.3/linuxmint-20.3-cinnamon-64bit.iso

@mahmutgözkıraz3452 eve geldim, yapalım mı senin işleri?

Son düzenleme:
Cok artis veya dusus olacagini sanmiyorum. Fakat Linux'ta bir hile var. Fshack ve sharpness sayesinde FPS'de cok deli artislar yapabiliyoruz. Carsamba gunu onu da nasıl yapacagini anlatirim. Eger simdi Linux Mint Cinnamon yukleyeceksen yukledikten sonra yazilim yöneticisinden Steam ve protonup-qt yukle.

Linux Mint Cinnamon ISO'sunu surdan yukleyebilirsin: https://mirrors.kernel.org/linuxmint/stable/20.3/linuxmint-20.3-cinnamon-64bit.iso

@mahmutgözkıraz3452 eve geldim, yapalım mı senin işleri?

Hocam şu Linux'teki hile nasıl oluyor? Rehber hazırlar mısınız? İlgimi çekti bayağı merak ediyorum şu anda.

Hocam şu Linux'teki hile nasıl oluyor? Rehber hazırlar mısınız? İlgimi çekti bayağı merak ediyorum şu anda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows 10'da yaşadığım deneyimi anlatayım. Normalde Windows 11 kullanıyordum fakat bilgisayarda bayağı biraz GB kalmıştı. Ben de Windows 10 yükledim. Windows 10 yüklediğimde bilgisayar aşırı geç açılıp kapanıyordu. İlk başta gözüme battı sonrasında Wi-Fi çok sorun çıkarttı Wi-Fi çalışıyor sonrasında bozuluyor ve Wi-Fi görünmüyordu. Sonrasında sorunlu olan bir fare vardı onu tak çıkar yapa yapa çalışıyordu. Normalde Windows 11'de bayağı bir yapıyordum sorun yoktu ama Windows 10'da bilgisayarda her şey dondu. Bilgisayar hiçbir yanıt vermedi kısaca bana kötü bir deneyim yaşattı.

Not: Eskiden Windows 10 sıkıntı yoktu bence yeni güncelleme ile Windows 11'e geçirmek için Windows 10 kasıtlı bu hale getirilmiş olabilir çünkü Windows 10'u uzun süre kullandım ve gayet de stabil hızlı çalışan sorunsuz bir işletim sistemiydi? Bir de Windows 10 son güncelleme gelmeden önce sıkıntı yoktu.
Öncelikle o kullandığınız harddisk ile işiniz zor. SSD almanız gerekiyor öncelikli olarak. Yoksa özellikle yavaşlık hep olacak.

Geri
Yukarı