Windows 10 yükleme sırasında "sürücü bulunamadı" hatası

Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart : Msi Gaming 7 Z97
İşlemci : Intel i7 4790k
Ram : Kingston Savage 8Gb 1600 Mhz
Ekran Kartı : Msi Gaming 4 R9 380 x 2
Meslek
Lojistik Filo Yöneticisi
HP Pavilion G6(2012 model) laptopa Windows 10 yüklemek istedim. Fakat sürücü bulunamadı hatası veriyor. HDD göz at seçeneğinde çıkıyor. Farklı HDD kullandım durum aynı. Rehberdeki adımları da uyguladım yine olmadı. Bir tek rehberdeki "F6flpy-x64 (Intel® VMD).zip" dosyası linki ölmüş bu yüzden bunu dışarıdan bulup denediğimde olmadı. Ne yapmam gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
HP Pavilion G6(2012 model) laptopa Windows 10 yüklemek istedim. Fakat sürücü bulunamadı hatası veriyor. HDD göz at seçeneğinde çıkıyor. Farklı HDD kullandım durum aynı. Rehberdeki adımları da uyguladım yine olmadı. Bir tek rehberdeki "F6flpy-x64 (Intel® VMD).zip" dosyası linki ölmüş bu yüzden bunu dışarıdan bulup denediğimde olmadı. Ne yapmam gerekiyor?
VMD ayarını BIOS'dan kapatıp Windows'u kurduktan sonra açabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yüklenecek hard diski seçme aşamasından bende hard disk yok. Bilgisayarınıza gereken medya sürücüsü yok penceresi çıkıyor bende.

Sürücüyüde bulamadım. Elinde olan varsa bana gönderebilir mi?

Biraz önce eski SSD'yi takıp denedim onda da durum aynı.

Dosya Ekleri

• IMG_20230419_152219[1].jpg
    IMG_20230419_152219[1].jpg
    276,9 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
Primary hard disk self test yaptım uzun test %31 geldiğinde "Hard Disk 1 Full (305)" hatası verdi. Sanırım hard diskte bir sorun var.

HP Pavilion g6-2310et Dizüstü Bilgisayar Yazılım ve Sürücü İndirmeleri | HP® Müşteri Desteği bu siteden sürücülere bakabilirsiniz eğer bulamazsanız ben araştırmayı çalışıcağım.

Buradaki Intel sürücüsünün indirim fakat işe yaramamıştı sanırım hatadan dolayı olmuyor. Dün bu hatayı vermemişti.

@343203 kendi kendine düzeldi 320 GB'lik HDD bozuk olarak teste çıktı. 160'lık olanı dün görmüyordu bu akşam gördü şu anda Windows 10 yükleniyor. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Hiçbir şey yapmadan kendi kendine düzeldi.

Son düzenleme:
Primary hard disk self test yaptım uzun test %31 geldiğinde "Hard Disk 1 Full (305)" hatası verdi. Sanırım hard diskte bir sorun var.

Buradaki Intel sürücüsünün indirim fakat işe yaramamıştı sanırım hatadan dolayı olmuyor. Dün bu hatayı vermemişti.

@343203 kendi kendine düzeldi 320 GB'lik HDD bozuk olarak teste çıktı. 160'lık olanı dün görmüyordu bu akşam gördü şu anda Windows 10 yükleniyor. İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Hiçbir şey yapmadan kendi kendine düzeldi.
Düzelmesine sevindim :) İyi kullanmalar.

Yeni konular

Geri
Yukarı