Çözüldü Windows 10 yüklendikten sonra oluşan bölümler

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gamer4545

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Yeni bilgisayarıma az önce Windows 10 20H2 sürümünü yükledim. Oluşturulan bölümlere baktığımda aşağıdaki gibidir. 10GB D diski oluşturmuş, böyle olması mı gerekiyor? Yoksa bu 10GB alanı C'ye katabilir miyim? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Dosya Ekleri

• 20201201_123322.jpg
    20201201_123322.jpg
    354,5 KB · Görüntüleme: 38
Çözüm
10 GB bölüme sağ tıkla ve diski sile bas.
Sonra büyük bölüme sağ tıkla ve diski genişlete bas. Bitti.
Onu yan disk olarak kullanabilirsin eğer C: Olana aktarmak istiyorsan disk ayarlarından aktarabilirsin. Bir sorun çıkarmaz mesela az boyutlu oyunlarını oraya atabilirsin.

Onu yan disk olarak kullanabilirsin eğer C: Olana aktarmak istiyorsan disk ayarlarından aktarabilirsin. Bir sorun çıkarmaz mesela az boyutlu oyunlarını oraya atabilirsin.
Nasıl yapacağımı daha detaylı söyleyebilir misiniz acaba? C'ye katmak istiyorum. 10GB oyun yok gibi bir şey zaten işime yaramaz şu anda :D.

Nasıl yapacağımı daha detaylı söyleyebilir misiniz acaba? C'ye katmak istiyorum. 10GB oyun yok gibi bir şey zaten işime yaramaz şu anda :D.

Nasıl yapacağını bilmiyorsan internette videoları var sadece disk biçimlendirme kısmından yapıldığını biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı