Windows 11 yüklendikten sonra nasıl Windows 10'dan silinir?

Jthunter

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben yanlışlıkla Windows 11'i yükledim ama bir sekilde 2 kere falan yüklendi ben de zaten 11'i istemediğim için şu an PC'yi yeniden başlatmıyorum ama ben bu Windows 11'i silmek istiyorum. Yanlış anlaşılmasın tekrar söylüyorum Windows 10'dayim. Ayrica bu Windows 11 yaklaşık 32 GB yer aldı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Disk yöneticisinden Windows 11'in kurulu olduğu disk bölümünü biçimlendir.
Ayrıca yanlışlıkla kocaman bir işletim sistemini nasıl yükledin anlamış değilim. 🤣

Olsy söyle Windows 10 kullanırken PC ilk açtığında Windows 11'e geçin falan diye ekran geliyor ya ben sürekli daha sonra diyordum yanlışlıkla geç e bastım ilk indirdi indirirken birkaç bir şey denedim sonra durdu inme tekrar baştan başladı birseyler oldu indikten sonra yükleniyor a geçti bende şu an bilgisayarı yeniden başlatmıyorum ki geçmeyeyim bu Windows 11 silmek ve indirmeyi tamamen kapatmak istiyorum bununla ilgili bundan farklı 2 konu açtım insalar tam anlamadılar beni.

Disk yöneticisinden Windows 11'in kurulu olduğu disk bölümünü biçimlendir.
Ayrıca yanlışlıkla kocaman bir işletim sistemini nasıl yükledin anlamış değilim. 🤣

Arkadaş şimdi yorumu begenmişsin sağ ol da yok mu derdime derman baktım Valorant'ta bir performans kaybı yok gibi çok az ama bana depolama lazım ayrıca kullanmadığım bir şeyi PC de tutmak istemem.

Son düzenleme:
Arkadaş şimdi yorumu begenmişsin sağ ol da yok mu derdime derman? Baktım Valorant'ta bir performans kaybı yok gibi çok az ama bana depolama lazım ayrıca kullanmadığım bir şeyi PC'de tutmak istemem.

Disk yönetimini açıp Windows 11'i nereye kurduysan biçimlendirerek silebilirsin, tüm veriler gidebilir haberin olsun. Güncellemeyi kapatmak için Windows Update blocker kullanabilirsin.

Güncelleme Windows Update üzerinden indirildiyse C/Windows/software distrubition/download kısmına girerek dosyaları sildiğinde indirilen güncelleme silinecektir.

Şu an uzun yoldayım en kısa vakitte sonuçları paylaşırım ve bu veri silinmesi performans düşüşü gibi problemler yaşa mıyım?

Disk yönetimini açıp Windows 11'i nereye kurduysan biçimlendirerek silebilirsin, tüm veriler gidebilir haberin olsun. Güncellemeyi kapatmak için Windows Update blocker kullanabilirsin.

Bu yolu kullanmak isterdim ancak verimin gitmesi pel hoş olmazdı :/

Geri
Yukarı