Windows 10 yüklenmiyor

PcDeskPro

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba yeni bir HDD aldım bilgisayarıma taktım sorunsuz açıldı Windows 10 kurarken iptal ettim bilgisayarı kapatıp açtığımda tekrar yüklemeye çalıştığımda zaten kurulu deyip yükleme yapmıyor ancak USB çıkarıp başlattığımda Windows'u görmüyor işletim sistemi yükleyin diyor Windows 10 yükleme ekranında format seçeneği de aktif değil çünkü disk formatlanmış gibi gözüküyor diskpartdan format atmaya çalışınca da hata veriyor. Nasıl çözebilirim? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne oluyor mesela görsel ile zenginleştirin yardımcı olayım. Normal diskleri silip yeniden tek part olarak kuramıyor musunuz ?

Hocam şuan resim atmam mümkün değil, bir tane disk var zaten normal windows kurmuyor zaten yüklü diyor format da atılmıyor Linux kurmayı denedim bu seferde disk de yazma izni yok felan diyor acayip karışık ilk defa karşılaştım

Diskpart da formatlama yapmaya çalışınca da şu hatayı alıyorum "error cyclic redundancy check"

Güncel

Güncel

Hocam şuan resim atmam mümkün değil, bir tane disk var zaten normal windows kurmuyor zaten yüklü diyor format da atılmıyor Linux kurmayı denedim bu seferde disk de yazma izni yok felan diyor acayip karışık ilk defa karşılaştım

Diskpart da formatlama yapmaya çalışınca da şu hatayı alıyorum "error cyclic redundancy check"

Güncel

Güncel
Up

Güncel

Güncel
Bilen biri aranıyor 😁

Güncel

Güncel
Bilen biri aranıyor 😁

Son düzenleme:

Geri
Yukarı