Windows 10 Yüklü Dizüstü Bilgisayarda Pilin Şarj Olmaması Sorunu

Seco G

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba! Microsoft'un kendi sitesinden indirmiş olduğum ISO dosyası ve Rufus 3.8 yazılımı ile oluşturduğum USB bellek ile format attığım tüm dizüstü bilgisayarlarda başlıkta belirtmiş olduğum sorunu yaşıyorum. Windows 10'un farklı bir ISO dosyasını da denedim ama sonuç değişmedi. Sadece değiştirmediğim şey Rufus 3.8 yazılımı. Ancak aynı yazılım ile daha önceki Windows 10 sürümleriyle ya da farklı Windows versiyonlarıyla bir format flaşı oluşturduğum zaman aynı sorunu yaşamıyordum. Sorun Windows'un son sürümüyle mi alakalı, Rufus yazılımı ile mi alakalı, bunu çözemedim. Pili çıkarıp tekrar taktığım zaman bilgisayarda "kilitleniyor" ibaresi beliriyor ve uyku modu gibi bir moda geçiyor. İnternette benzer sorunlar için verilen önerilere istinaden aygıt yöneticisinden pil ile alakalı olan sekmeleri kaldırdım, bilgisayarı kapatıp pili ve adaptörün başlığını çıkardım, bir süre bekleyip tekrar taktım, yine de işe yaramadı. Böyle bir sorun yaşayan ya da sorunla ilgili çözüm önerisi olan var mı? Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• IMG_1814.JPG
    IMG_1814.JPG
    1,6 MB · Görüntüleme: 45
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı