Windows 10 yüklü laptopa Windows 7 yüklenebilir mi?

Dohc Vtec

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Elimde Windows 10 yüklü gelen UEFI'li Acer S1-512 series var asagiya linkini de bıraktım. Eskiden iyiydi fakat Windows 10 güncelleme aldıkça PC'nin durumu daha da kötüye gitti oturum açma ekranında donuyor şifre kısmı gelmiyor bazen, şifre yazıyorum çok geç açılıyor tarayıcıya tıklıyorum çok bekletiyor HDD dolu degil 300GB boş yer var. Yeni bir bilgisayarım var fakat arada bunu da ufak tefek işler icin kullanıyoruz. Ben buna Windows 7 yükleyebilir miyim? Yüklenebilir ise boot ayarları nasıl olmalı.

Windows 7 yükleyebilirsiniz. Rufus ayarları disk bölümü düzeni GPT ve hedef sistem seçeneğini UEFI olarak seçip ISO dosyasını yazabilirsiniz.

Windows 8.1 yükleyin hocam. 7'nin desteği bitti.

Destek önemli değil hocam PC rahatlasın yeterli zaten MS Office programı ayda yılda bir ve tarayıcı kullanılıyor sadece oda haftada 1-2 kez.

Windows 7'de UEFI mod işe yaramıyor. Bilmiyorsanız.

Ben de 7'de UEFI olmadığını bildiğimden sormak istedim

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 7 UEFI olarak kurulabiliyor. Bu ayrı bir konu ama o sisteme 7 kuramayabilirsiniz. Sürücüleri bulmada sorun yaşarsınız. O yüzden lap diye kurabilirsiniz diyen arkadaşları anlayamıyorum.

8.1 kurmanız daha iyi olur.

Windows 7 UEFI olarak kurulabiliyor. Bu ayrı bir konu ama o sisteme 7 kuramayabilirsiniz. Sürücüleri bulmada sorun yaşarsınız. O yüzden lap diye kurabilirsiniz diyen arkadaşları anlayamıyorum.

8.1 kurmanız daha iyi olur.

Teşekkür ederim hocam 8.1 yükleyeceğim o zaman 🙂

Geri
Yukarı