Çözüldü Windows 10 yüklü yeni PC'ye Windows 7 yüklü eski HDD'yi takmak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

dnbb

Femtopat
Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle. Bundan 2 ay önce sistem topladım fakat bugün eski bilgisayarımdaki HDD'yi buldum içinde belgelerim falan var bunları almak istiyorum ama onun içinde Windows 7 yüklü anakarta bu HDD'yi taksam bilgisayarı çalıştırdığım gibi herhangi bir hata alma ihtimalim var mıdır? Nasıl bir yol izlemeliyim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Çözüm
Sorun olmaz. Merak etmeyin. İşletim sistemi fark etmez, harddisk sadece verilerinizi depolar.
HDD'yi bağladığın zaman BIOS üzerinden sırayla boot edilecek disklerden mutlaka Windows 10 yüklü diski en başa al, sonra bilgisayarı yeniden başlat ve rahatlıkla kullanabilirsin.
Sorun olmaz. Merak etmeyin. İşletim sistemi fark etmez, harddisk sadece verilerinizi depolar.
HDD'yi bağladığın zaman BIOS üzerinden sırayla boot edilecek disklerden mutlaka Windows 10 yüklü diski en başa al, sonra bilgisayarı yeniden başlat ve rahatlıkla kullanabilirsin.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı