Windows 10 Yüksek CPU Kullanımı

Norton %6 kullanıyor. Antivirüs'ler boştayken de bir miktar çalışıyor. Normal bir durum.
Ama kullanmaması lazım ?
Görev yöneticisindeki CPU sekmesinde bir ara bug vardı. En güncel sürümde olduğundan emin misin? 1809 kurunca bende de saçma CPU kullanım değerleri gözüküyordu.
Eminim hatta yukarıda belirttim sürümü değiştirmeyi düşünmüştüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
@AtakanGuney Bu rehberi uygulamanız yeterli olacaktır.
Öncelikle yardımız için teşekkür ederim, size bir sorum olacak, eğer ben sizin şu Windows uygulamalarını silme kısmını yaparsam Skype, Fotoğraflar, Microsoft Store tarzı uygulamaları kullanamayacak mıyım ?

Öncelikle yardımız için teşekkür ederim, size bir sorum olacak, eğer ben sizin şu windows uygulamalarını silme kısmını yaparsam Skype, Fotoğraflar, Microsoft Store tarzı uygulamaları kullanamayacak mıyım ?
Evet, ancak silinmesini istemediklerinizi listeden çıkartabilirsiniz.

Evet, ancak silinmesini istemediklerinizi listeden çıkartabilirsiniz.
Öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim. Ekran kartı kullanımı artık normal ama işlemci hala 100. Bunu 30 dakika GTA V oynadıktan sonra yazıyorum onun dışında duzeldi teşekkür ederim [emoji106]

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı