Windows 10 Yükseltme Bildirimi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

tahayusuf23

Hectopat
Yer
Elazığ
Daha fazla  
Bu sabah bilgisayarımı açtım ve direk bu bildirim geldi. e-posta onayını verin. Windows 10 tamamlandığında ücretsiz yükseltme yapabilirsiniz diye biR şeyler yazıyordu, doğru mu ? Yoksa virüs mü ?

10.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 kullanan laptopumda görünce hem şaşırdım hem sevindim ama halen Windows 10'u kullanamayacağız gibi geldi bana. :D

Adsız.png

Bugün bilgisayarımı normal bir şekilde kullanırken sağ altta bir Windows logosu olduğunu gördüm. Tıkladığım zaman Windows 10'u şimdiden rezerve edebileceğim bir yazı ve Windows 10 hakkında bilgiler vardı. Benden e-posta adresimi isteyip rezerve işlemi tamamlandı. Şimdi o ekran görüntülerini sizlerle paylaşıyorum:

1.png
2.png
3.png
4.png
1.png
2.png
3.png
4.png
5.png
6.png

Win 7 homebasic sürümü var benim bilgisayarımda. Bu sabah PC'yi açınca uyarı geldi. Ücretsiz tam sürüm Win 10 sahibi olun diye nedir ne değildir? Eğer indirip yüklersem tam sürüm Win 10'um mu olucak?

Arkadaşlar ofisteki bilgisayara güncelleme geldi. Daha doğrusu rezerve geldi.
Yalnız bu bilgisayardaki Windows crack.
Yüklemek ne kadar mantıklı ?

Adsız.jpg

Bugün bilgisayarı açtığımda böyle bir bildirim geldi, ben de şimdi kuracak sandım. Windows 10 çıktığında size haber verilecek dedi, tamamen ücretsiz yazıyordu. Benim Windows 7'im orjinal ancak 8.1'i korsan kullanıyorum, kurarken bunda problem çıkar mı ?

Adsız.png

Ekran Görüntüsü (6).png
Ekran Görüntüsü (7).png
Bugün Sağ Alt Köşeden Bir

Uyarı geldi ve teklifle karşılaştım.

Ağustos 2015:

Ekran Görüntüsü (8).png

Merhaba arkadaşlar, az önce Windows 10 ücretsiz tam sürüm yükseltmesi geldi. Belki daha önce de vardı ancak ilgilenmediğim için yeni haberim oldu. Resimde de görebileceğiniz gibi sınırlı bir süre yazıyor. Sizce geçmeli miyim? Geçersem oyun vs. tekrar kurmak gerekir mi? Teşekkürler.

win10.png

Arkadaşlar bugün bana Windows 10 bildirimi geldi. Bu bildirim nedir? Rezerve edersem ne olur?

EKRAN ALINTISI 8.PNG

Merhabalar, bu sabah bilgisayarımı açtım ve sag alt tarafta Windows simgesi ve Windows 10'u alın diye bir ileti geldi. Sizce Windows 10 geçmeli miyim ve Windows 10 ücretli midir ?

1234.PNG

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı