Windows 10 Yükseltme Bildirimi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar bilgisayarı açtığımda sağ altta bildirimlerde Windows işareti vardı. Tıkladım ve karşıma bu resim geldi. Biraz inceledim. Windows 10 ücretsiz olarak kullanılabiliyor mu ? Yoksa "demo" gibi bir şey mi ? Tam sürüm ise Windows 10 yüklenmeli mi ?

Ben Windows 8.1 kullanmaktayım. Böyle bir yazı çıktı az önce, bu nedir?

Screenshot_5.png
Screenshot_6.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu bildirim geldi. Bildirimde deneme değil tam sürüm diyor ve ücretsiz rezerve edin diyor.

Ben tam olarak anlayamadım. Bilgisi olan varsa açıklar mı? Sistemim Windows 8.1 64 bit, orjinal değil.

resm.PNG

Benim de win7 bana da geldi.Sanırım tam sürüm çıktığı zaman, önceden sipariş etmişsin gibi olacak.Ben de kabul ettim bakalım ne olacak?

Merhaba arkadaşlar, Windows 10 sadece 1 yıllığına mı alabiliyoruz yoksa tamamen bizim mi oluyor ?

Bilgisayarımın sag altında Windows ikonu cıktı. Tıkladıgımda Windows 10 updatesi oldugunu ögrendim eğer güncellemeyi yaparsam dosyalarım silinecek mi ?

Bana neden gelmedi bu bildirimden ? Windows 8 yüklü PC'de windows 8.1 olmadığından olabilir mi ?

İyi forumlar arkadaşlar. Böyle bir bildirimle karşılaştım bugün bilgisayarım açıldığında. Ne dersiniz? Windows 10 tam oturdu mu, kurulabilir mi ? Oyunlarda sıkıntı çıkarır mı ?

NqLLWN.jpg

Bu Uygulamanın Asıl Adı"Get Windows 10" dur.

Get Windows 10 Uygulaması, Windows 7 Service Pack 1 (SP1) ve Windows 8.1 Update kullanan çoğu bilgisayar için mevcuttur.
Şu durumlarda uygulamayı görmezsiniz:
  • Cihazınızda Windows 7 SP1 ya da Windows 8.1 Update kullanılmıyorsa.
  • Hangi Windows sürümünün kullanıldığını kontrol etmek mi istiyorsunuz? Talimatlar için buraya göz atın.
  • Bu teklif için uygun olmayan Windows'un Enterprise sürümünü kullanıyorsunuz.
  • Windows otomatik güncellemeleri cihazınız için etkinleştirilmemiş tir.
  • Cihazınız minimum sistem gereksinimlerini karşılamamaktadır.
  • Cihazınız Internet'e bağlı değildir.
  • Cihazınız uygundur ancak yeni bir sürücü gibi cihazınız ile elde edeceğiniz deneyimi geliştirecek güncellemeler üzerinde çalışmalarımız devam etmektedir.
  • Daha Fazla Bilgi İçin Tıklayın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı