Windows 10 Yükseltme

Censy

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam. arkadaşlar ben şu an Windows 10 Home Single Language kullanıyorum ama ben bazı özellikler olmadığı için Windows 10 Pro'ya yükseltmek istiyorum. Bilgisayar formatlanmadan nasıl yapabilirim, herhangi bir maliyet ödemeden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tabloda anlatıldığı üzere Pro'ya yasal yollarla güncellemenin yolu Microsoft Store'dan yükseltme satın almak. Bu da doğal olarak maliyet demek.
Adsız.png

Öyle bir yükseltme mümkün değil maalesef. Parayı veren düdüğü çalıyor.
Ürün anahtarını değiştir kısmına bu kodu girin. Not: İnterneti kapatın.

Kod: VK7JG-NPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T
Ama PC niz etkinleştirilmez bunu bilin. Üzerime sorumluluk almıyorum.
İyi de bu kodu nereden buldunuz? Ya da neden ücretsiz olarak burada paylaşıyorsunuz?

Son düzenleme:
Öyle bir yükseltme mümkün değil maalesef. Parayı veren düdüğü çalıyor.

İyi de bu kodu nereden buldunuz? Ya da neden ücretsiz olarak burada paylaşıyorsunuz? Nesiniz Noel Baba falan mı?

İnternetten OEM key almıştım 10₺ ye. Mailde Win 10 Pro kullanmıyorsanız bu kodu girin yazıyordu.

İnternetten OEM Key almıştım 10₺'ye. Mailde Win 10 Pro kullanmıyorsanız bu kodu girin yazıyordu.

O arkadaşın paylaştığı kod Microsoft ekibinin herkese açık olarak paylaştığı kod.
Ürün anahtarını değiştir kısmına bu kodu girin. Not: İnterneti kapatın.

Kod: VK7jg-nPHTM-C97JM-9MPGT-3V66T.
Ama PC niz etkinleştirilmez bunu bilin. Üzerime sorumluluk almıyorum.

Denedim olmuyor.

Onları girsem yükseltme işlemi gerçekleşirmi.
Evet, yükseltme işlemi gerçekleştirilir. İnternette, Home to Pro yazabilirsiniz. Ayrıca, sadece dil değiştirmek istiyorsanız, Pro'ya geçmenize gerek yok.
Hatta Windows 10'nun ayarlarında başka bir Windows 10'a yükselt gibi bir şey yazar. Oradan da gerçekleştirebilirsiniz.
Örnek video 1:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Örnek video 2:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Evet, yükseltme işlemi gerçekleştirilir. İnternette, Home to Pro yazabilirsiniz. Ayrıca, sadece dil değiştirmek istiyorsanız, Pro'ya geçmenize gerek yok.
Hatta Windows 10'nun ayarlarında başka bir Windows 10'a yükselt gibi bir şey yazar. Oradan da gerçekleştirebilirsiniz.
Örnek video 1:
Örnek video 2:

Bu arada o kişinin girdiği kodu giriyorum hata veriyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı