Windows 10 Yükseltme

HyportHeymia

Kilopat
Daha fazla  
Windows 7 lisanslı kullanıcısıyım. 9 gün sonra ücretsiz geçişler sona erecek ve ben bundan faydalanmak istiyorum. Yükseltmeyle ilgili birkaç sorum olacak sizlere.
  1. Şimdi ben yükseltmeyi yaptım ama bir de temiz kurulum yapmak istiyorum. Windows 10 hangi sürümünü indirip temiz kurulum yapmalıyım? Benim bildiğim Pro ve Home var. Bunların dışında bir sürüm varsa hangisiyle temiz kurulum yapmalıyım?
  2. Temiz kurulum yaparken benden ürün anahtarı isteyecek, Windows 7 lisans anahtarını burada girmeme gerek var mı yoksa PC internete bağladığımda otomatik olarak etkinleştirir mi?
  3. Produkey ve Belarc'taki product key aynı ama benim bilgisayarımın üzerindeki ürün anahtarı farklı. Hangisi doğru? Şimdiye kadar format atarken hiç ürün anahtarı girmemiştim, kendi CD'sinden otomatik olarak yapıyordu.
  4. Ağustos sonu gibi yeni sistem toplayacağım ve ona Windows 10 kurmak istiyorum. Şu anki bilgisayarımı W10'dan W7'ye düşürüp ürün anahtarını etkinleştirmesem ve yeni bilgisayarıma UEFI W10 kurup ürün anahtarı (3. sorudakilerden hangisi) ile etkinleştirsem kabul eder mi?
Yorumlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı