Windows 10 yükseltmesi sonrası Windows otomatik etkinleşir mi?

TheHub

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• Laptop: Hp Victus 16-S0024NT • İşlemci: AMD Ryzen 5 7640HS • Ekran kartı: Laptop Rtx 4060 • RAM: (2x8) 16 GB 5600 Mhz Ddr 5 • SSD: Samsung PM9A1 MZVL2512HCJQ PCI-Express 4.0 512 GB M.2 SSD
• Windows 10 Pro
•Mause: Bloddy A90
•Kulaklık: Gamepower Medusa Rainbow
Meslek
Öğrenci
RAM
4 GB (3.87 GB KULLANILABİLİR)
SSD veya HDD modeli
HDD 5400RPM
Ekran kartı
GT 610M , İntel hd graphics
İşlemci
intel pentium b960
Merhaba, ben şu zamanında Windows 10 yeni çıktığında Windows 10 yükseltme vardı orijinal veriyorlardı şu an onu buldum hatta.

1665592633918.png

İşte bayağı şu an etkinleştirsem Windows 10 indireceğim, sizce halen orijinal verir mi? İndirirsem yani kurarsam şu an kullandığım 8.1 gider mi? Ben diğer ayırdığım diske kurulmasını istiyorum halen çalışıyorsa.

Sol altta yükseltmeyi iptal ede basıyorsun ve Windows 10'a geçtikten sonra dijital lisans alıyorsun bu kadar.

Sol altta yükseltmeyi iptal ede basıyorsun ve Windows 10'a geçtikten sonra dijital lisans alıyorsun bu kadar.

Yani tam anlamadım dijital lisans almam mesela Windows 10 21H2 kursam işime yarar değil mi? Bir de orijinalle Microsoft sitesinde indirdiğimizin farkı ne?

@FURKAN CANN hocam cevap? Halen indirebilirim değil mi? Galiba indiriliyorsa çok şanslıyım.

1665594320591.png

@FURKAN CANN hocam bayağı indiriyor hocam yükseltme düşük performans vermezmi bir de orginal olacak değil mi? Orginal SE mükemmel.

Son düzenleme:
Yani tam anlamadım dijital lisans almam mesela Windows 10 21H2 kursam işime yarar değil mi? Bir de orijinalle Microsoft sitesinde indirdiğimizin farkı ne?

@FURKAN CANN hocam cevap? Halen indirebilirim değil mi? Galiba indiriliyorsa çok şanslıyım.

Eki Görüntüle 1542210

@FURKAN CANN hocam bayağı indiriyor hocam yükseltme düşük performans vermezmi bir de orginal olacak değil mi? Orginal SE mükemmel.

İniyor Windows 10'na geçince Windows 10 dijital key satın alırsın etkinleşir.

Nasıl yani Windows 8.1'in anahtarını Windows 10 da mı etkinleştirdiniz?

Oldu hocam bende şaşırdım ama şu an etkinleştirilmiş BIOS'a gömülü orginal Windows 10 ve anahtarı var +7 anahtarı.

Geri
Yukarı