Windows 10 Yükseltmesi Sonrası Temiz Kurulum Yapılınca Windows Etkinleşir Mi?

Merhaba arkadaşlar başlık da belirttiğim gibi yükseltme yaptım Windows 10 etkinleşti ama ben temiz kurulum yapmak istiyorum iso dosyası ile. Windows 10 tekrar etkinleşir mi? Deneyen birisi bilgi verirse memnun olurum hayırlı akşamlar.
Kardesim yukseltme yaptiktan sonra temiz kurulumu key girmeden yap atla o ekranlari. Kurulumdan sonra internete baglaninca otomatik etkinlesiyor windows 10.

Nette bir sürü key var zaten. Kurulumdan sonra etkinleştirme isterse Crack ile etkinleştirir daha önce yaptığı gibi.

Crack yapmak güzel bir şey değil. Ayrıca sonradan sıkıntı da çıkartıyor.
Mesela KMSpico falan antivirüsler tarafından normal olarak virüs olarak algılanıyor. Güvenli olduğunu hiç düşünmüyorum.

Crack yapmak güzel bir şey değil. Ayrıca sonradan sıkıntı da çıkartıyor.
Mesela KMSpico falan antivirüsler tarafından normal olarak virüs olarak algılanıyor. Güvenli olduğunu hiç düşünmüyorum.
Bende algılamadı ki arkadaşta zaten Crack ile etkinleştirmiştir. Orjinal key yok elinde.

Arkadaşlar sorunun cevabı ETKİNLEŞİR bizzat kendim denedim olmasaydı zaman kaybı olucaktı ama mecbur kaldım kurulumda key isterse microsoftun vermiş olduğu lisansı girin kurulum yapın Windows açıldığında direk olarak etkinleşiyor iyi forumlar.

Merhaba arkadaşlar başlık da belirttiğim gibi yükseltme yaptım Windows 10 etkinleşti ama ben temiz kurulum yapmak istiyorum iso dosyası ile. Windows 10 tekrar etkinleşir mi? Deneyen birisi bilgi verirse memnun olurum hayırlı akşamlar.

Hiç sorun olmaz. Korkma. Doğrudan yap temiz kurulumunu. Artık ürün anahtarı diye bir şey yok. Ana kart seri numarası Microsoft sunucularına kaydediliyor. Sadece ilerleyen dönemde ana kartı değiştirirsen telefonla yeniden etkinleştirmen gerekecek.

shooters001 Arkadaşın dediğine katılıyorum. Ben özelikle microsoft yetkililerini aradım yükselttikten sonra temiz kurulum yaparsan ürün anahtarına gerek yok dediler.

Çünkü Ana kart seri numarası'nı tanıyor dediler. Bende temiz kurulum yaptım. UEFI hiç bir sorun çıkmadı. Windows Etkinleşririldi

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı