Windows 10'a 450 TL verilir mi?

Ben ''Kesin kanıya varmamak lazım'' dedikten sonra hala daha fikrini başka fikirlere saygı duymadan savunan kişiler geri vites yapmalıdır.''Bence'' tabii ki.İyi forumlar.

Sen, belki Microsoft'u ararım umuduyla 450 liralık olanı al o zaman kardeş. Kaldı ki ucuz seçeneklere yöneldiğinde korsan kullanmış olmuyorsun. Ayrıca olası bir durumda destek vermeyecekleri konusu da kesin değil.

Sen, belki Microsoft'u ararım umuduyla 450 liralık olanı al o zaman kardeş. Kaldı ki ucuz seçeneklere yöneldiğinde korsan kullanmış olmuyorsun. Ayrıca olası bir durumda destek vermeyecekleri konusu da kesin değil.
Ben,benim gibi düşünen veya düşünebilecek olan arkadaşlar için bir uyarı,bilgilendirme yapmayı amaçladım.Bilsinler yani garantisi yok bu işin.Ama benim gibi düşünmeyen birinin(düşünmek zorunda da değil tabii ki)olayı tek pencereden inceleyip benim teorimi çürütmeye çalışmasını ve de geri vites beklemesine uyuz oldum.Siz de sadece 16 senedir Windows kullanıp problem yaşamadığınızı söyleyip geçebilirdiniz yani ikna etme durumu söz konusu olmamalı.

Korsan mı bilmiyorum ama ben windows 10 lisansını 30 liraya aldım. Hiçbir sorun yaşamadan etkileştirdim ve tüm güncelleştirmeleri aldım.

Korsan ile orjinalin bir farkını görmedim. Mutluyum. :D

Sizin destek için aramamış olmanız kimsenin aramamış ve aramayacak olduğu anlamına gelmez.Ve bence büyük bir problem.Ama o sizin görüşünüz.Bir bakıma siz de haklısınız...
Lise öğrenciler içinde win 10 var mı acaba? Olmadı abim adına alır ben kullanirim. :D çok zekiyim be.

Korsan ile orjinalin bir farkını görmedim. Mutluyum. :D
Lisanssız kullanıyordum. Sağ altta "Windows'u etkinleştir" yazıyordu. Birde bilgisayar açıldığında "Lisansınız dolacak" yazıyordu. Sırf bu Windows'un kısıtlamasından ve kazık olmasından dolayı Linux kullanıyorum. Eğer ilerde oyun oynayacak olursam ve sadece Windows'da çalışırsa Kinguin'den alırım bir lisans.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı