Windows 10'a Bluetooth Ekleme

SkyFull

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese selamlar ben Windows 10 64 Bit kullanıcısıyım ve Bluetooth ile cihaz bağlamak istiyorum fakat herhangi bir yerde Bluetooth açma veya kapama olayını göremedim. Anakartımda Bluetooth desteği falan mı olması gerek yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Anakartım ve İşlemcim:
MSI H-97 PC Mate 1600MHz Anakart
i5-4460 İşlemci

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    7,1 KB · Görüntüleme: 68
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    7,1 KB · Görüntüleme: 71
Öncelikle herkese selamlar ben Windows 10 64 Bit kullanıcısıyım ve Bluetooth ile cihaz bağlamak istiyorum fakat herhangi bir yerde Bluetooth açma veya kapama olayını göremedim. Anakartımda Bluetooth desteği falan mı olması gerek yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Anakartım ve İşlemcim:
MSI H-97 PC Mate 1600MHz Anakart
i5-4460 İşlemci
Evet. USB Bluetooth Alıcısı alırsanız desteğiniz olur. Ugreen öneririm kendim de kullanıyorum.

Tamamdır anladım cevap için teşekkür ederim. O zaman bir sorun kalmamıştır dediğiniz gibi ben bi alıcıları araştırayım.

Merhaba. Anakartınız tam olarak bu mu?

Dosya Ekleri

• product_8_20160817153723_57b4143370d78.png
    product_8_20160817153723_57b4143370d78.png
    472,3 KB · Görüntüleme: 74
Anakartın kendisinin üzerinde bir Bluetooth alıcısı yok. Yukarda denildiği gibi USB Bluetooth alıcısı almanız gerekmekte. Zaten USB 2.0 olan tüm anakartlarda çalışıyor o da sanırsam.
Anladım cevap için teşekkür ederim gidip almaktan başka yapacak bir şey yok o zaman :)

Aslında her masaüstüne şart. Ben Xbox Gamepad ve Bluetooth kulaklık kullanıyorum. Baya yardımcı oluyor.
Xbox Gamepad'de ben de laptoptayken kullanıyordum ama F1 oynarken bazen bir gecikme yaşanıyordu, bazen tuşlar takılıyordu vs. Kablo ile oynarken hiç olmuyor şu anki sistemde. Siz de öyle bir şey yaşadınız mı acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı