Windows 10'a Bluetooth Ekleme

Xbox Gamepad'de ben de laptoptayken kullanıyordum ama F1 oynarken bazen bir gecikme yaşanıyordu, bazen tuşlar takılıyordu vs. Kablo ile oynarken hiç olmuyor şu anki sistemde. Siz de öyle bir şey yaşadınız mı acaba?
Hiç gecikme yaşamadım. Harika bir şekilde kullanıyorum. Misalen az önce Katana Zero oynadım harikaydı.

Gamepad bağlamadım ama bluetooth hoparlör bağlamıştım sorun yaşamadım.

Zamanında Gearbest'den çok uygun fiyata 2 tane almıştım. ORICO BTA - 403 Mini marka.

Valla Bluetooth ve Wifi bağlantıları bütün masaüstü anakartlar için artık standart olarak gelmeli yeni anakartlar artık böyle çıksa bari ya bazı bir kaç model anakartlar da var ama dileğim bütün anakartlar da standart olması yani uygun fiyatlı anakartlar da bile artık bu donanımlar tümleşik olarak gelmeli

Bluetooth 5.0 bir adaptörle asla sorun yaşamazsınız. Çoklu cihazları sayı olarak fazla destekliyor. 4.0'a göre mesafe farkı da var.

Dosya Ekleri

• Specifications-or-features-of-Bluetooth.jpg
    Specifications-or-features-of-Bluetooth.jpg
    110,2 KB · Görüntüleme: 45
Bağlayamama sebebin ne ? Hangi adımları uyguladın.
Şöyle yapman lazım, Bluetooth adaptör etkinse.
1. Kontrolcünün önünde bulunan micro usb girişinin hemen üstündeki tuşa basılı tutacaksın
2. Üzerindeki X tuşu daha hızlı yanıp sönmeye başlayacak.
3. Bilgisayarda Bluetooth kısmından cihaz ekle diyeceksin.
4. Kontrolcünün listede çıkması lazım. Bas ve bağla.

Bağlayamama sebebin ne ? Hangi adımları uyguladın.
Şöyle yapman lazım, Bluetooth adaptör etkinse.
1. Kontrolcünün önünde bulunan micro usb girişinin hemen üstündeki tuşa basılı tutacaksın
2. Üzerindeki X tuşu daha hızlı yanıp sönmeye başlayacak.
3. Bilgisayarda Bluetooth kısmından cihaz ekle diyeceksin.
4. Kontrolcünün listede çıkması lazım. Bas ve bağla.

söylediklerini zaten yaptım. ama hangi oyunda denemeliyim ? çalışıp çalışmadığını 1 senedir bende daha hiç kullanmadım.

söylediklerini zaten yaptım. ama hangi oyunda denemeliyim ? çalışıp çalışmadığını 1 senedir bende daha hiç kullanmadım.
Hangi oyun derken, zaten üzerindeki xbox ışığı sabit yanıyorsa çalışıyordur. Yani bağlıdır. İstediğin bir oyuna gir dene. Özelliklerinde yazıyor kontrolcü desteğinin durumu steamde bütün oyunlarda yazar. Sende hangi oyunun yüklü olduğunu nerden bilelim 😀 müneccim miyiz.

Hangi oyun derken, zaten üzerindeki xbox ışığı sabit yanıyorsa çalışıyordur. Yani bağlıdır. İstediğin bir oyuna gir dene. Özelliklerinde yazıyor kontrolcü desteğinin durumu steamde bütün oyunlarda yazar. Sende hangi oyunun yüklü olduğunu nerden bilelim 😀 müneccim miyiz.

Çok güzel anlatmışsın ağzına sağlık . Neyse

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı