Windows 10'a Geçtikten Sonra FPS Düştü

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, Windows 7'den Windows 10'a geçtim, CS'de 400 yakın FPS alırken ilk oyunu yüklediğimde 60'a düştü, sonradan artmaya başladı. Şu an 150 - 200 arası alıyorum, bu kadar düşmesinin nedeni ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Xbox DVR, Game Bar, Tam Ekran İyileştirmesi gibi özellikleri devre dışı bırak. Nvidia/AMD Denetim Masasındaki ayarları yüksek performansa çek. Bu gibi durumlarda sisteminizi belirtmelisiniz.

Video kaydı yapıyor ve FPS sabitlemesi gibi sıkıntıları var. Detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsin.
Windows + G tuşu ile Xbox Game 'e giriyor oradan oyun içi yüksek performans seçeneği açık bende FPS sorunu yapar mı ? Ayrıca hiç denk gelmedim kayıt aldığını FPS değerlerin iyi ancak FPS drop sıkıntım var sadece o problem.

Eski bir işletim sistemi önermek gibi olmasın ama Windows 10 kesinlikle çöp çıkalı 5 yıl oldu hala tonlarca hatası var.
Nvidia denetim masasından ayarları tüm oyunlar için yüksek performanslı Nvidia kartına ayarla.
Hiç olmadı Windows 8.1 indir düzelince tekrar Windows 10'u indirebilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı