Windows 10'a gelen Windows 11 güncellemesi nasıl engellenir?

Kurmak istemiyorsanız kurmak zorunda değilsiniz. Windows Update ayarında bu bildirimin olmamasını mı istiyorsunuz yoksa güncellemeyi devre dışı mı bırakmak istiyorsunuz
Sadece windows 11 güncellemesini devre dışı bırakmak istiyorum. Güncelleme geldi kapatıp açsam kuracak, ben de 7 günlük süreyle kapattım güncellemeyi. Nasıl iptal edebilirim 11 güncellemesini?

Merhaba konu sahibi.
Windows 11 Güncelleme nasıl kapatılır?

Başlat > Ayarlar > Windows Update öğesini seçin. Güncelleştirmeleri duraklat öğesinin yanındaki açılır listede 1 hafta boyunca duraklat öğesini seçin ve ardından 1 hafta boyunca duraklat öğesine tıklayın.

Güncelleme nasıl durdurulur?

Ayarlar Başlat > > Güvenlik & > Windows Update Güncelleştir'i seçin. Güncelleştirmeleri 7 günlüğüne duraklat'ı veya Gelişmiş seçenekler'i seçin. Ardından Güncelleştirmeleri duraklat bölümünde açılan menüyü seçin ve güncelleştirmelerin devam edeceği tarihi belirtin.

Merhaba konu sahibi.
Windows 11 Güncelleme nasıl kapatılır?

Başlat > Ayarlar > Windows Update öğesini seçin. Güncelleştirmeleri duraklat öğesinin yanındaki açılır listede 1 hafta boyunca duraklat öğesini seçin ve ardından 1 hafta boyunca duraklat öğesine tıklayın.

Güncelleme nasıl durdurulur?

Ayarlar Başlat > > Güvenlik & > Windows Update Güncelleştir'i seçin. Güncelleştirmeleri 7 günlüğüne duraklat'ı veya Gelişmiş seçenekler'i seçin. Ardından Güncelleştirmeleri duraklat bölümünde açılan menüyü seçin ve güncelleştirmelerin devam edeceği tarihi belirtin.
Bunları biliyorum ama süre dolduğunda güncelleme gerçekleşecek ya da güncellemeyi kapalı tutmam gerekecek, ben windows 11 güncellemesini engellemek istiyorum, bunu nasıl yapabilirim?

Yeni konular

Geri
Yukarı