Windows 10'a geri geçilir mi?

Emirhan507

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ben önceden başka PC'de Windows 10 kullanıyordum gayet memnundum yeni PC'de bir çılgınlık yapıp 11'e geçtim fakat pişmanım. Arada bir fark var mı yani oyunda FPS'yi ne kadar etkiler, normal olarak hızlı mı vs, çok bir şey yoksa 10 geçmeyi planlıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba dostum sisteminin özelliklerini yazar mısın? marka model dahil ayrıca Windows 11'den neden pişmansın? Bildiğim bir şeyse yardımcı olmak isterim.

Ben önceden başka PC'de Windows 10 kullanıyordum gayet memnundum yeni PC'de bir çılgınlık yapıp 11'e geçtim fakat pişmanım. Arada bir fark var mı yani oyunda FPS'yi ne kadar etkiler, normal olarak hızlı mı vs, çok bir şey yoksa 10 geçmeyi planlıyorum.
Performansını etkiliyorsa format at geç. Fakat 11 gittikçe düzeltiliyor bazı açıklarda 11'de yok.

12. nesil ve üstü Intel işlemciniz varsa 11'de kalın. Performans ve hatalar olarak birbirlerinden neredeyse farkları kalmadı, zaten aynı çekirdek üzerine kurulu ikisi de. 12. nesil ve üstü Intel işlemci kullanmıyorsanız hangisinin tasarımı hoşunuza giderse ona geçin.

Geri
Yukarı