Windows 10'a nasıl geçilir?

MAYK34

Kilopat
Daha fazla  
Korsan olarak Windows 8 kullanıyorum. Windows 10'a geçsem sıkıntı olur mu? Korsanlara demo sürüm geliyor gibi şeyler duydum, sağlıklı şekilde kullanabilir miyim? Nasıl geçerim?

Windows' un sitesinden iso dosyası indirip usb bellek ya da dvd ye yazıp kurabilir ve ya Windows yükseltme aracıyla Windows'unuzu en güncel sürüme yükseltebilirsiniz. Benim önerim iso ile temiz kurulum yapmanız.

Windows 10'da güncellemeleri kapatma yok, korsanda sıkıntı yaşayabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
windows 10 da güncellemeleri kapatma yok, korsanda sıkıntı yaşayabilirsin
Yalnış bilgi kapatma var. USB ile windows 10 formatı at bilgisayarına. Yükseltme yapma Microsoft salak değil bir yolunu bulur kazık atar korsana.

Ayrıca böyle konular var neden araştırmadan açtın azıcık kendinizi yorun hazıra konmayın

Yanlış bilgilendirme !
Demek istediğim normal yollardan kapatma yok, windows 10 da herkesin güncelleme yapması isteniyor, bu yüzden UPDATE kısmında "güncellemeleri devre dışı bırak" seçeneği yok. Ama yine de herşeyin çözümü var tabi ki.
İnsanlara çok zormuş gibi gösterme. Update kısmında devre dışı bırak seçeneği var sen bulamadın diye başka yerlerde olması gerekmiyor.

Yapman gereken Update kısmına gelip gelişmiş seçeneklere tıklamak orada direk önüne çıkıyor çok zor bir şey değil yine aynı menü sadece tasarımı farklı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı