Windows 10'da Ani Takılmalar ve Kilitlenme

anticor

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Hatay
Daha fazla  
Meslek
UI/UX Designer
Windows 8.1'de hiç görmediğim takılmaları Windows 10'a geçince yaşamaya başladım ve PC'yi komple kapatmadan düzelmiyor. Bütün driverlar yüklü ve güncel.

Ek olarak fan Windows 8.1'de normal düzeyde çalışırken ( Çoğu zaman sessiz az ısınan yani ) Windows 10'a geçince ısınmaya başladı. Ve fan sürekli çalışıyor neredeyse ve PC'nin sessizliğini bozuyor kötü anlamda.

Siz ne yaptınız böyle durumla karşılaşan var mı?
DX12 desteği diyorlar da GTA V vs destekleyen var mı DX12'yi ? Hangi oyunlar mesela?

Son düzenleyen: Moderatör:
Temiz kurulum. SSD'yi secure erase yöntemi ile silip UEFI olarak yükledim. Açılış hızı da yavaşladı. SSD optimizasyonunu da yaptım Windows 8.1.1 de yaptıklarımı. Ama takılıyor ya. Bugün çok geldi başıma. Adobe Illustrator kullanıyorum ve kaç kez programı zorla kapattı.. Windows 10 a geçtiğime pişman oldum açıkcası. Orjinal key'i olmasına rağmen. Korsan vs değildi Windows 8.1 de. Korsan olsa belki derim onunla alakası var ama ilgiçn bir şekilde yok maalesef.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı