Windows 10'da bazı uygulamalar açılıp kapanıyor

xDynoXx

Decapat
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayarımda bazı uygulamalar açılmamaya başladı. Discord, Steam ve Opera gibi uygulamalar açılıyor fakat Spotify, not defteri, antivirüs programları ve CCleaner gibi çoğu şey açılmıyor. Format atma ayarı bile açılmıyor. Ne yapmalıyım, yardımcı olur musunuz? :( Bu arada açılmıyor dediğim uygulamalar açılıyor fakat 2-3 saniye sonra geri kapanıyor.

Ekran Görüntüsü (303).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Bilgisayarımda bazı uygulamalar açılmamaya başladı. Discord, Steam ve Opera gibi uygulamalar açılıyor fakat Spotify, not defteri, antivirüs programları ve CCleaner gibi çoğu şey açılmıyor. Format atma ayarı bile açılmıyor. Ne yapmalıyım, yardımcı olur musunuz? :( bu arada açılmıyor dediğim uygulamalar açılıyor fakat 2-3 saniye sonra geri kapanıyor.

Eki Görüntüle 926292

Windows orijinal mi?

Merhaba. Bilgisayarımda bazı uygulamalar açılmamaya başladı. Discord, Steam ve Opera gibi uygulamalar açılıyor fakat Spotify, not defteri, antivirüs programları ve CCleaner gibi çoğu şey açılmıyor. Format atma ayarı bile açılmıyor. Ne yapmalıyım, yardımcı olur musunuz? :( bu arada açılmıyor dediğim uygulamalar açılıyor fakat 2-3 saniye sonra geri kapanıyor.

Eki Görüntüle 926292

Bilgisayara en son ne zaman format attınız? Format attırdığınız kişi Windows'u çakma bir ISO dosyası ile yüklemiş olabilir.

1. Windows Orijinal'mi?
2. Formatı kendiniz değil de bilgisayarcıya attırdıysanız çakma bir iso yüklemiş olabilir.

WindowsRefreshTool aracını Microsoft'un sitesinden indirip açın, belgelerimi tut deyin ve devam edin. Bu Windows'u tamamen yeniden yükleyecektir. Herhangi bir veri bozulması ihtimali yüzünden verilerinizi USB'ye attıktan sonra bunu yapın.

Not: Uygulamalar silinecektir, ve herhangi bir aboneliğiniz olan programınız varsa lisans kodlarını da bir yere yazmayı unutmayınız.

Windows orijinal mi?

KMSpico'dan yapıyorum acaba ondan olabilir mi?

Anti virüs uygulamasını devre dışı bırakmayı dener misin?

Denedim maalesef olmuyor.

Bilgisayara en son ne zaman format attınız? Format attırdığınız kişi Windows'u çakma bir ISO dosyası ile yüklemiş olabilir.

Hiç format atılmadı PC'ye.

XMP kapatıp dener misiniz buna benzer bir sorun yaşadım.

Nasıl kapatıldığını söyler misin?

Oyunlarım da açılmıyor off format atmak ta istemiyorum yüksek GBlı oyun çoğu

Son düzenleme:

Oyunlarım da açılmıyor off format atmak ta istemiyorum yüksek gblı oyun çoğu.

KMSpico orijinal olmadığı için açılmıyor. Açmak için orijinal Windows olması gerekiyor.

Geri
Yukarı