Çözüldü Windows 10'da birçok simgenin logosunun kaybolması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

594046

Centipat
Merhaba, Windows 10'da ben bu problemi yaşıyorum. Daha önce yoktu bir anda oldu. Microsoft Store, Ayarlar, Minecraft Launcher, Posta gibi birçok uygulamanın simgesi yok. Hatta şöyle görev yöneticisindeki görünen hallerini ve arama kısmındaki hallerini fotoğraf olarak paylaşayım. Umarım yardımcı olursunuz teşekkürler.

Örnekler

1675074979810.png

1675075242200.png

Son düzenleme:
Merhaba, Windows 10'da ben bu problemi yaşıyorum. Daha önce yoktu bir anda oldu. Microsoft Store, Ayarlar, Minecraft Launcher, Posta gibi birçok uygulamanın simgesi yok. Hatta şöyle görev yöneticisindeki görünen hallerini ve arama kısmındaki hallerini fotoğraf olarak paylaşayım. Umarım yardımcı olursunuz teşekkürler.

Örnekler

Eki Görüntüle 1650496

Eki Görüntüle 1650502

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Simge önbelleğini temizlemeyi deneyebilirsiniz. DISM ve SFC aracıyla Windows'u onarmayı deneyebilirsiniz. İşe yaramazsa, bu sorunun olmadığı bir tarihteki sistem geri yükleme noktası varsa ona geri dönebilirsiniz.

Arama sonuçlarındaki uygulamaların simgelerinin öyle gözükmemesi için bir de dizin oluşturmayı yeniden yapmak var. Bunun için Windows Search hizmeti kapalıysa açın.

Merhaba, Windows 10'da ben bu problemi yaşıyorum. Daha önce yoktu bir anda oldu. Microsoft Store, ayarlar, Minecraft Launcher, posta gibi birçok uygulamanın simgesi yok. Hatta şöyle görev yöneticisindeki görünen hallerini ve arama kısmındaki hallerini fotoğraf olarak paylaşayım. Umarım yardımcı olursunuz teşekkürler.

Örnekler.

Eki Görüntüle 1650496

Eki Görüntüle 1650502

Bunun aynısını bende yaşamıştım birkaç ay önce yaptığım için tam hatırlamıyor olabilirim ama şöyle yapmıştım;

Özellikler yapıp simgeyi değiştir yapmıştım orada kendi fotoğrafı vardı yanlış hatırlamıyorsam dene bir dikkat et tüm uygulamalara yapma hepsini ben yaşamıştım onu da düzelttim sonra.

Şaka mısın?

Sen de çok yanlış anlamışsın olayı. Ne alakası var? Anlattığım sorun ve attığım fotoğraflar ile ilgili mi sence?
Adamlar en azından yardım etmeye çalışıyor bakın adam sizin için youtubeyi açıp video atmış ve sizin tek yaptığınız azarlamak.

Bunun aynısını bende yaşamıştım birkaç ay önce yaptığım için tam hatırlamıyor olabilirim ama şöyle yapmıştım;

Özellikler yapıp simgeyi değiştir yapmıştım orada kendi fotoğrafı vardı yanlış hatırlamıyorsam dene bir dikkat et tüm uygulamalara yapma hepsini ben yaşamıştım onu da düzelttim sonra.
Simge önbelleğini temizlemeyi deneyebilirsiniz. DISM ve SFC aracıyla Windows'u onarmayı deneyebilirsiniz. İşe yaramazsa, bu sorunun olmadığı bir tarihteki sistem geri yükleme noktası varsa ona geri dönebilirsiniz.

Arama sonuçlarındaki uygulamaların simgelerinin öyle gözükmemesi için bir de dizin oluşturmayı yeniden yapmak var. Bunun için Windows Search hizmeti kapalıysa açın.
Arkadaşlar nasıl oldu nasıl silindi bilmiyorum ancak simge yüklü değil büyük ihtimalle. Çünkü özellikler dediğimde bu karşıma çıkıyor.
1675077793229.png

Nasıl kısa bir yol ile simgeleri eski haline getirebilirim?

Adamlar en azından yardım etmeye çalışıyor bakın adam sizin için youtubeyi açıp video atmış ve sizin tek yaptığınız azarlamak.
Ya kanka anlamadan etmeden yazmasınlar o zaman? Ben de heveslenip videoyu açtım düzelecek diye ama...

Arkadaşlar nasıl oldu nasıl silindi bilmiyorum ancak simge yüklü değil büyük ihtimalle. Çünkü özellikler dediğimde bu karşıma çıkıyor. Eki Görüntüle 1650552
Sanırsam yine windows 10 11e geçin diyor :D ama yanlış bilgi olmasın takmayın beni.

Arkadaşlar nasıl oldu nasıl silindi bilmiyorum ancak simge yüklü değil büyük ihtimalle. Çünkü özellikler dediğimde bu karşıma çıkıyor. Eki Görüntüle 1650552

Ya kanka anlamadan etmeden yazmasınlar o zaman? Ben de heveslenip videoyu açtım düzelecek diye ama...

Hocam yana kaydırdınız ve uygulamaların simgesi yoktu değil mi? Galiba göz At'tan bir şeyler yaparak yapmıştım ama tam hatırlamıyorum birkaç ay önce yaptığım için.

Geri
Yukarı