Windows 10'da HEIC uzantılı fotoğraf nasıl açılır?

pinkward

Hectopat
Selam,

Telefonumdaki görüntüleri PC'ye aktardım ama uzantısı heic açamıyorum. Önerilen HEVC ücretli olmuş. Yok mudur açma yolu başka? HEVC mi almak zorundayım fotoğraflar için?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam,

Telefonumdaki görüntüleri PC'ye aktardım ama uzantısı heic açamıyorum. Önerilen HEVC ücretli olmuş. Yok mudur açma yolu başka? HEVC mi almak zorundayım fotoğraflar için?

Vallahi olur mu bilmem ama fotografa saga tıkla ve uzantları döster veya öna benzer bir şey olacak onu seç ve fotoğraf adı düzenleye gelip heic uzantısını silip PNG'ya da JPG yaz enterle bir dene.

Açmıyor :( hevc lazım gibi bir şey diyor :(
Eklenti yükleyip öyle denemeniz gerekiyor o halde, aşağıdaki eklentiyi kurup dener misiniz tekrar fotoğraflar ile açmayı ?

İlk yorumda bir eklenti daha gerekiyor yazmış birisi isterseniz ona da bir bakın. Veya VLC fibi bir programla açmayı da deneyebilirsiniz.

3 lira zaten, sanırım lisans anlaşmalarından dolayı ücretli. Eklenti indirmeniz gerekiyor. Bu fiyata ekmek bile alamıyorsunuz artık.

Vallahi olur mu bilmem ama fotografa saga tıkla ve uzantları döster veya öna benzer bir şey olacak onu seç ve fotoğraf adı düzenleye gelip heic uzantısını silip PNG'ya da JPG yaz enterle bir dene.

Hocam uzantısı değişse de kodlamasından dolayı açmaz, isterseniz internetten heic resim indirip deneyin, ben bu yüzden dislike atmıştım, peki siz neden attınız?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı