Windows 10'da hiçbir işlem yapılmıyor

Melih1337

Hectopat
Windows 10 kullanıyorum ve klasör açmak dışında aklınıza gelebilecek hiçbir şey yapamıyorum. Ne Chrome ne de herhangi bir uygulama açabiliyorum. Güvenli moda girip bilgisayarı resetledim ama yeniden başlattığımdan sonra yine aynı sorunla karşı karşıya kaldım. Scannow gibi adımları takip ettim ama çözüm bulamadım. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 10 kullanıyorum ve klasör açmak dışında aklınıza gelebilecek hiçbir şey yapamıyorum. Ne Chrome ne de herhangi bir uygulama açabiliyorum. Güvenli moda girip bilgisayarı resetledim ama yeniden başlattığımdan sonra yine aynı sorunla karşı karşıya kaldım. Scannow gibi adımları takip ettim ama çözüm bulamadım. Ne yapmalıyım?

Sanırım format atmak zorundasınız.

Arkadaşlar açtığım konuda sizin tavsiyeniz üzerine USB ile format attım ve bilgisayarıma gerekli uygulamaları yüklendikten sonra bilgisayarımı kapatıp açtığımda aynı sorunla karşı karşıya kaldığımı gördüm. Ne cmd, ne Chrome sadece klasör olarak tabir edilen dosyalar açılıyor ama onların da açılması uzun sürüyor. Az önce Steam'dan aldığım oyunu oynarken, kasmayan oyunu kastığını gördüm ve bilgisayar dondu. Kasadan kapatmaya çalıştım ama olmadı sadece reset tuşuna basınca çalıştı ve işte şimdi masaüstünde hiç işlem yapamadan yardımlarınızı bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı