Windows 10'da işlemci kullanımı nasıl düşürülür?

Merhaba. Windows 10u çok seviyorum fakat işlemciyi çok kullanıyor. Ne yapmalıyım? Fan durmadan bağırıyor.
Sysmain ve Windows Search'i kapatın ve diğer gereksiz hizmetleri kapatın diğer hizmetleri Easy service optimizer ile kapatabilirsin Windows defender ve Windows update'i de kapat başlangıçta başlayan programlarıda kapat bilgisayarda çöp temizliği yap ve Antivirüs ile tarama yap

Bende aynı sorundan müzdarip idim. Sorunumu bu Windows sürümü ile kalıcı olarak çözdüm. Hayırlı Ramazanlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende aynı sorundan müzdarip idim. Sorunumu bu Windows sürümü ile kalıcı olarak çözdüm. Hayırlı Ramazanlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Teşekkürler bir bakacağım.

NTLite ile de ihtiyacınız olmayan özellikleri kapatabilirsiniz, ayrıca Technopat'ta da bir rehber var.

NTLite ile de ihtiyacınız olmayan özellikleri kapatabilirsiniz, ayrıca Technopat'ta da bir rehber var.

NTlite nedir?

Ben bir deneyeyim videodaki linkten indirdim yazıyorum flasha.

Bende aynı sorundan müzdarip idim. Sorunumu bu Windows sürümü ile kalıcı olarak çözdüm. Hayırlı ramazanlar.

Arkadaşım ISO dosyasıyla oynanmış Windows tavsiye etmiyoruz güvenlik sorunu olacaktır.

Bilgisayarınızda hali hazırda kurulu olan Windows'u ve ya bilgisayarınıza daha sonra kuracağınız .iso formatındaki Windows'u isteğinize göre düzenlemenize yarayan araç.

Eğer siz Windows Lite kuracaksanız onun ISO'sunu bununla düzenleyebilirsiniz.
Arkadaşım ISO dosyasıyla oynanmış Windows tavsiye etmiyoruz güvenlik sorunu olacaktır.
Orjinal ISO'yu NTLite ile düzenlemesi daha iyi olur. Başkalarının ne koyduğunu bilemezsin belki keylogger'lı ISO verecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı