Windows 10'da kendi kendine anti virüs programı açılıyor

Hfk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba bugün keşfettiğim, videodaki sol barlara sağ tıklayınca bu tarz şeyler oluyor. Bu nedir virüs müdür veya sistemsel bir sorun mudur?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bugün keşfettiğim, videodaki sol barlara sağ tıklayınca bu tarz şeyler oluyor. Bu nedir virüs müdür veya sistemsel bir sorun mudur?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Galiba Avira Antivirüs'ün fake AV'sini kurmuşsunuz iyi bir virüs taraycısı indirip taratın.
Örnek: KVRT,Adwcleaner,MBAM, Hitmanpro ve NPM.

Malwarebytes indirip bilgisayarınızı taratın . Bu işlem bazı kişiler tarafından programın sildiğini söylüyor ama ben sadece bulduğu kanısındayım eğer bir tehdit algılarsa bilgisayarınız Windows'u yeniden temiz kurmanızı tavsiye ederim.
Malwarebytes indirip bilgisayarınızı taratın . Bu işlem bazı kişiler tarafından programın trojan,virüs vs. sildiğini söylüyor ama ben sadece bulduğu kanısındayım eğer bir tehdit algılarsa bilgisayarınız Windows'u yeniden temiz kurmanızı tavsiye ederim.

Malwarebytes indirip bilgisayarınızı taratın . Bu işlem bazı kişiler tarafından programın sildiğini söylüyor ama ben sadece bulduğu kanısındayım eğer bir tehdit algılarsa bilgisayarınız Windows'u yeniden temiz kurmanızı tavsiye ederim.
20 tane çıktı,karantinaya aldım

Geri
Yukarı