Windows 10'da mikrofona tıklayınca "Arabelleğin taştığını algıladı" hatası

PhoenixTech

Hectopat
Dün sistemimde mikrofonun açılmadığını fark ettim. Mikrofonum çalışıyor, denedim. Format attım düzelmişti fakat 1 saat sonra tekrar aynı sorunla karşılaştım. Gizlilik bölümünden mikrofona bastığımda böyle bir hata alıyorum. Nasıl çözebilirim? @OgnitorenKs hocam, sizin ISO'nuzda yaşıyorum bu sorunu.

Screenshot_1.png

@Ali Güngör @Recep Baltaş hocam bir el atsanız be. Format atmaktan bezdim :(.

Anladım hocam. Böyle bir soruna neden olduğunu bilmiyordum. Kullanmama rağmen hiç böyle bir soruna neden olmamıştı. Toolbox üzerinden kaldıracağım. Alternatif bir yazılım sunacağım.

Sorun çözümü için sistem onarma ve güncelleme dışında pek bir çözüm yok.
Tamamdır hocam güncellemek yerine ISO indirip driver yedeklemek daha mantıklı geliyor. Kusura bakmayın kafanızı şişirdiysem iyi akşamlar.

Tamamdır hocam güncellemek yerine ISO indirip driver yedeklemek daha mantıklı geliyor. Kusura bakmayın kafanızı şişirdiysem iyi akşamlar.
Estağfurullah, asıl siz kusura bakmayın. Sorunu benim önerdiğim bir program yüzünden yaşadınız.
@PhoenixTech Toolbox üzerinde gerekli düzenlemeleri yapıp SSDFresh uygulamasını kaldırdım. Onun yerine SSDBooster yazılımını ekledim.

Son düzenleme:
Estağfurullah, asıl siz kusura bakmayın. Sorunu benim önerdiğim bir program yüzünden yaşadınız.
@PhoenixTech Toolbox üzerinde gerekli düzenlemeleri yapıp SSDFresh uygulamasını kaldırdım. Onun yerine SSDBooster yazılımını ekledim.
Tamamdır hocam. Bu sorunu başka yaşayan olmaz umarım.

Geri
Yukarı