Windows 10'da minimum gereksinimleri karşılamıyor hatası

alikurnaaz

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core i3 9100F CPU // GTX 1650 GPU // 16GB RAM // Samsung Odyssey G7 Monitör
Meslek
Yüksek Gerilim Elektrik Teknisyeni
Microsoft mağazasında bazı uygulamaları indirmiyor şöyle bir hata veriyor "bilgisayarınızdaki Windows sürümü, bu ürün için minimum gereksinimleri karşılamıyor"
Bir de güncelleştirmeler sayfasında "bu bilgisayar W11 çalıştırmak için minimum sistem gereksinimleri karşılamıyor." hatası geliyor bunun çözümü ve sebebi nedir acaba?

Microsoft mağazasında bazı uygulamaları indirmiyor şöyle bir hata veriyor "bilgisayarınızdaki Windows sürümü, bu ürün için minimum gereksinimleri karşılamıyor"
Bir de güncelleştirmeler sayfasında "bu bilgisayar W11 çalıştırmak için minimum sistem gereksinimleri karşılamıyor." hatası geliyor bunun çözümü ve sebebi nedir acaba?

Sürüm nedir? Bilgisayar özellikleri nedir?

Düzenlemiş Windows ISO'su mu? AtlasOS, Ghost Spectre gibi.

Windows güncelleme 22H2 sürümünü yükleyemiyorum hata veriyor o yüzden galiba. Temiz kurulum yapmam gerekecek. Diğer yandan düzenlenmiş ISO mu hiç bilmiyorum.

Microsoft üzerinden indirdiyseniz normal ISO'dur.

Yok Windows 10 Pro'yu bulamadığım için başka bir yerden indirmiştim.

Microsoft üzerinden ISO indirsem format atmadan sadece Windows dosyalarını kurabilir miyim oyunlarım vb. silinmeden.

Yok Windows 10 Pro'yu bulamadığım için başka bir yerden indirmiştim.

Microsoft üzerinden ISO indirsem format atmadan sadece Windows dosyalarını kurabilir miyim oyunlarım vb. silinmeden.

Evet. Windows.old diye bir dosya oluşur sistem içerisinde. Oyunları kullanabilirsiniz fakat belirli bir süre sonrasında Windows.old silinebilir. Kurulum yaparken diski silmeden devam ederseniz dosyalarda kayıp olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı