Çözüldü Windows 10'da oyunlar açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Nyks Athena

Centipat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Kimyager
RAM
8GB
SSD veya HDD modeli
Apacer 256Gb 2.5" Sata III 6Gb/s SSD AS350
İşlemci
Intel Pentium B960
Merhaba arkadaşlar. Dizüstü bilgisayarıma SSD aldıktan sonra bilgisayarcı da Windows 10 ve driverları yüklettirdim. Steam indirip arkadaşlarla oyun oynamak istedim. L4D2 oyununu açan bilgisayarım Stardew Valley diye bir oyun var, onu açmadı. Ne yaptıysam olmadı. Oyun başlatılıyor diyor. Kenarda Stardew Valley çalıyor diyor ardından da kendiliğinden duruyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Windows 7 de yüklüyken oyun açılıyordu. Bundan kaynaklı başlığı o şekilde koymayı uygun buldum. Neyse. Dosya bütünlüğünü doğrulamaktan kastınız oyunun ayarlar kısmın da yüklü dosyalara tıklayınca 'bu demonun dosyalarının düzgün yüklenip yüklenmediğini doğrula' kısmından kontrol edip etmediğimi soruyorsanız, evet kontrol ettim ve sorun yok dedi.

İlgili oyunun özellikler kısmına giriniz oradaki betalara girdiğinizde Sağ üstte hiçbiri seçeneği var ona tıklayınca compatibility özelliği geliyor ise onu seçerek tekrar dener misin?
Dönüş yapınız yeni çözüm bulmaya çalışırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı