Çözüldü Windows 10'da parola nasıl değiştirilir?

• Konuyu başlatan 1xcs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 256
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

1xcs

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayara parolayi girip açıyorum ama şifremi girdigimde kabul etmiyor. Sifreyi degistrmenin baska yolu var mi? Microsoft'un sitesine gittim ama adimlar ise yaramadi.

1704553320236.png

Çözüm
Değiştire tıkladığınızda nasıl kabul etmiyor nasıl bir hata veriyor?

Değistirme işlemlerini yapıyorum kabul ediyor ama bilgisayarı açtığımda eski şifre ile giris yapıyorum daha detaylı bilgi vereceğim.

Buyuk ıhtımalle o CMD komutunu yaptığımdan dolayı sıfrem o oldu ama CMD ayarını defaulta cekme ıhtımalım var mı?

X şifremi y şifresi yapmak istedim parola kısmına X şifremi yazdığım halde kabul etmıyordu. CMD'den değiştiririm diye düsündüm X sifremi girdim ilk once onay olsun diye halbuki sifreyi sabit yapmışım ayarlar kısmından kalmıyordu. CMD'yi açıp y şifresini girdim bu sefer ayarlar kısmında ki parola kısmından değiştirebiliyorum artık.
Yerel

Bilgisayar Açıkken Şifreyi Öğrenme şu şekilde yaptım yeni parolayı girdim ama eski parola var

O halde forumdaki adımları tekrarlayın şifre kısmına eskiden kullandığınız şifreyi girin. Oturumu kapatıp eski şifrenizle giriş yapmayı deneyin. Sonucu buraya yazmanızı isteyeceğim.

Bilgisayara parolayi girip açıyorum ama şifremi girdigimde kabul etmiyor. Sifreyi degistrmenin baska yolu var mi? Microsoft'un sitesine gittim ama adimlar ise yaramadi.

Eki Görüntüle 2076102
Bu arada oturum açarken hesabınızın parolası ile mi açmak istiyorsunuz yoksa kendi belirlediğiniz eski parola ile mi

O halde forumdaki adımları tekrarlayın şifre kısmına eskiden kullandığınız şifreyi girin. Oturumu kapatıp eski şifrenizle giriş yapmayı deneyin. Sonucu buraya yazmanızı isteyeceğim.

Bu arada oturum açarken hesabınızın parolası ile mi açmak istiyorsunuz yoksa kendi belirlediğiniz eski parola ile mi?

Eski parolam biraz değişik oldugu için onu yeniliyorum bilgisayarımı kapatıp açtım ama biraz daha inceleyeceğim eski parola ile oturum açıyorum şu anda da.

Değiştire tıkladığınızda nasıl kabul etmiyor nasıl bir hata veriyor?

Değistirme işlemlerini yapıyorum kabul ediyor ama bilgisayarı açtığımda eski şifre ile giris yapıyorum daha detaylı bilgi vereceğim.

Buyuk ıhtımalle o CMD komutunu yaptığımdan dolayı sıfrem o oldu ama CMD ayarını defaulta cekme ıhtımalım var mı?

X şifremi y şifresi yapmak istedim parola kısmına X şifremi yazdığım halde kabul etmıyordu. CMD'den değiştiririm diye düsündüm X sifremi girdim ilk once onay olsun diye halbuki sifreyi sabit yapmışım ayarlar kısmından kalmıyordu. CMD'yi açıp y şifresini girdim bu sefer ayarlar kısmında ki parola kısmından değiştirebiliyorum artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı