Windows 10'da programlar yönetici olarak çalıştırılmıyor

Murat Durmuş

Kilopat
Daha fazla  
Selam, bugün GTA V'e herkesin indirdiği yerlerden Türkçe yama indirdim ve PC mahvoldu. taskgmr.exe, cmd.exe bulunamadı hataları alıyorum. CMD'ye girip scannow yapacağım ama yönetici izni istediği için yapamıyorum :) bilgisayarı içten içe yiyor virüs ve Defender var sadece PC'de şu an tam tarama yapıyorum ama bu virüs değilse de başka bir yöntemi varsa yardım edebilir misiniz?

Yani yapacak pek bir şey yok gibi.

Selam, bugün GTA V'e herkesin indirdiği yerlerden Türkçe yama indirdim ve PC mahvoldu. taskgmr.exe, cmd.exe bulunamadı hataları alıyorum. CMD'ye girip scannow yapacağım ama yönetici izni istediği için yapamıyorum :) bilgisayarı içten içe yiyor virüs ve Defender var sadece PC'de şu an tam tarama yapıyorum ama bu virüs değilse de başka bir yöntemi varsa yardım edebilir misiniz?

Demek ki herkesin indirdiği bir yer değilmiş dostum r4t indirmişsin.

Son düzenleme:
İçinde önemli bir veri yoksa format atint.
Erken pes etmişsiniz. Windows tuşuna basıp yeniden başlatma seçeneğine basmadan önce Shifte basılı tutup yeniden başlatın taki açılana kadar. Sonrasında gelişmiş ayarlardan Komut istemini açın yönetici olarak açılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı