Çözüldü Windows 10'da uygulamalar açılır açılmaz kapanıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ünal Özkan

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar.
Bilgisayarımda bir sorun var. Program ve uygulamalar açılır açılmaz kapanıyor. Bu sorunu ilk önce oyunda yaşamıştım. Sorunun kaynağını bulmak için Process Monitor indirdim ve olay şu ki Process Monitor bile açılır açılmaz kapanıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum.
Windows sürümünü görmek için çalıştıra winver yazdığımda bile pencere açılır açılmaz çöküyor.
Sorunumu videoda gösterdim nadir uygulamalar çalışıyor sadece

Çözüm
Merhabalar.
Bilgisayarımda bir sorun var. Program ve uygulamalar açılır açılmaz kapanıyor. Bu sorunu ilk önce oyunda yaşamıştım. Sorunun kaynağını bulmak için Process Monitor indirdim ve olay şu ki Process Monitor bile açılır açılmaz kapanıyor. Ne yapacağımı bilmiyorum.
Windows sürümünü görmek için çalıştıra winver yazdığımda bile pencere açılır açılmaz çöküyor.

ASUS GPU Tweak uygulamasını kullanıyor musunuz? Silin o uygulamayı hocam.
Merhabalar.

ASUS GPU Tweak uygulamasını kullanıyor musunuz? Silin o uygulamayı hocam.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı