Windows 10'da virüs ve tehdit koruması ayarları yok

Hocam bir fotoğraf atabilir misiniz?
Tabi hocam.
Adsız.png

Hocam Kaspersky virüs programı yüklü olduğu için sisteminizde Windows Defender çalışmıyor. Onun yerine görevi Kaspersky’a vermişsiniz.
Ben de bunu düşünmüştüm hocam, Ama niye öyle olsun diye kapatmadım demek ki öyleymiş hocam nasıl yapıyım hangisi işe yarar?

Hocam sildim gene aynı.

Kaspersky'İ Sildim şimdi de böyle oluyor.
Adsız.png

Denetim masasından kaldırdıktan sonra Windows Update tekrar güncelleme yapman lazım Defender için.

Hocam Kaspersky kalıntı dosyaları nerede oluyor program files de mi onları da sileyim.

Hocam alttaki fotoda gösterdim "bu bilgisayar" açın ve sağ üstteki "bu bilgisayarda ara" kısmına Kaspersky yazın bilgisayardaki Kaspersky adı geçen tüm dosyalar çıkacaktır (biraz uzun sürebilir bu işlem) ardından hepsini seçip silin ve kalıntı dosyaları bu şekilde halledin hocam.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-02-25 142727.png
    Ekran görüntüsü 2023-02-25 142727.png
    29,3 KB · Görüntüleme: 20
Hocam alttaki fotoda gösterdim "bu bilgisayar" açın ve sağ üstteki "bu bilgisayarda ara" kısmına Kaspersky yazın bilgisayardaki Kaspersky adı geçen tüm dosyalar çıkacaktır (biraz uzun sürebilir bu işlem) ardından hepsini seçip silin ve kalıntı dosyaları bu şekilde halledin hocam.
Hocam ben her şeyi bozdum galiba.

Yeni konular

Geri
Yukarı