Çözüldü Windows 10'da Windows 7 simgeleri çıkması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KebapciKoala

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle selam, Windows 10 bilgisayarımda herhangi bir tema paketi kurulu olmamasına rağmen tam ekrandan çıkarken pencereli oyun açarken bir anda Windows 7 simgeleri görünüp kayboluyor.

Bu sıradan bir şey mi yoksa bir sorun mu?

Ekran görüntüsü 2022-06-25 140049.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Donanım, ivmelenmelerde zorlanıyor anladığım kadarıyla...

Temiz kurulum denediniz mi?
Hocam bu bir sorun değil. Sürekli eski OS'un üstüne koyarak ve eskiyi değiştirmeyerek yeni OS çıkardıklarından oluyor. Bir çeşit geriye uyumluluk aracısı görevinde yani.
Öncelikle selam, Windows 10 bilgisayarımda herhangi bir tema paketi kurulu olmamasına rağmen tam ekrandan çıkarken pencereli oyun açarken bir anda Windows 7 simgeleri görünüp kayboluyor.

Bu sıradan bir şey mi yoksa bir sorun mu?

Eki Görüntüle 1431104

Hocam o Windows'a ait bir bug sanırım bende de bazen oluyorsu bir anda gelip hemen gidiyorsa sorun yok.

Dediklerinizi yaptım ama zaten "Windows" etkinmiş.

Bu sorun sürücülerden kaynaklı olabilirmi ?
Hocam o Windows'a ait bir bug sanırım bende de bazen oluyorsu bir anda gelip hemen gidiyorsa sorun yok.

Açıkçası yıllardır W10 kullanıyorum hiç sizlerin dedikleri gibi bug/sorun yaşamadım değerli hocalarım.
Ekran kartı sürücüsü yokken bile W10 teması aktif. Sistem özellikleriniz neler? Düşük ise belki OS kendini klasik görünüme alıyor olabilir diye düşünüyorum.

Klasik windows. Winndows 7 basic teması yaklaşık 4 OS'tur aynı şekilde, gizli ama göze batacak yeri bol. Daha vista, hatta 3.0'dan kalma şeyleri görmemişsiniz.

Açıkçası yıllardır Windows 10 kullanıyorum hiç sizlerin dedikleri gibi bug/sorun yaşamadım değerli hocalarım.
Ekran kartı sürücüsü yokken bile Windows 10 teması aktif. Sistem özellikleriniz neler? Düşük ise belki OS kendini klasik görünüme alıyor olabilir diye düşünüyorum.

Yok mesela çok hızlı bir şekilde tam ekrandan normale geçince F tuşuna falan aşırı hızlı basınca olan bir şey.

Donanım, ivmelenmelerde zorlanıyor anladığım kadarıyla...

Temiz kurulum denediniz mi?
Hocam bu bir sorun değil. Sürekli eski OS'un üstüne koyarak ve eskiyi değiştirmeyerek yeni OS çıkardıklarından oluyor. Bir çeşit geriye uyumluluk aracısı görevinde yani.

Çözüm

Geri
Yukarı