Windows 10'da Windows simgesi, Media Player ve arama butonu çalışmıyor

Valeria

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam. Gününüz güzel olsun. Windows 10 kullanıyorum. Köşedeki Windows iconuna tıklıyorum ama hiçbir şey olmuyor. Yanındaki arama butonu da aynı şekilde çalışmıyor. Müzik açmaya çalıştığımda da aşağıdaki hatayı veriyor. Virüs taraması yapamıyorum bilgisayara. Çok fazla dosyam var. Taramada birçoğunu siliyor. Ne yapabilirim? Bu arada bilgisayarın performansında bir sıkıntı yok. Sadece 1 haftadır falan yukarıda bahsettiğim sorunlar var. Şimdiden teşekkür ederim.

1655553653029.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Görev yöneticisinden başlat ve aramayı bulup kapatın. Daha sonra cmd ye sfc /scannow yazıp entera basın.
Görev yöneticinde başlat ve aramayı bulamadım. Bir de windows iconuna sadece sağ tıklayabiliyorum cmdyi yönetici olarak başlatamıyorum. normal olarak başlattığımda senin verdiğin kodu yazıyorum yönetici olarak çalıştırmam gerektiği yazıyor

Görev yöneticinde başlat ve aramayı bulamadım. Bir de windows iconuna sadece sağ tıklayabiliyorum cmdyi yönetici olarak başlatamıyorum. normal olarak başlattığımda senin verdiğin kodu yazıyorum yönetici olarak çalıştırmam gerektiği yazıyor
Güvenli moda girmeyi deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı