Windows 10'da Windows tuşuna basınca menü açılmıyor

batuwall

Centipat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Programmer
Selam, Windows 10 son surum kullanıcısıyım. Klavyede Windows tuşuna bastığımda menü açılmıyor formatta attim düzelmedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun klavye kaynaklı olabilir mi?
Hocam daha yeni aldım 2 ay oldu olmadı, fıstık gibi kullanıyordum, windowsa 3 update daha gelmiş onlarla düzelirmi? başka klavyelerdede aynı sorun oldu.

Win Lock açık ise basmıyor olabilir yorumlarda da söylendiği gibi.
O nasıl kapatılacak hocam?

PC'yi yeniden başlat, olmazsa Windows Gezgini'ni yeniden başlatın, oda olmazsa uygulama kimliği servisini elle başlatmayı deneyin.
Uygulama servisini yeniden başlatamadım bulamadım.

Hocam daha yeni aldım 2 ay oldu olmadı, fıstık gibi kullanıyordum, windowsa 3 update daha gelmiş onlarla düzelirmi? başka klavyelerdede aynı sorun oldu.

O nasıl kapatılacak hocam?

Uygulama servisini yeniden başlatamadım bulamadım.
Klavyende Win Lock tuşu yok ise FN + Win ya da Win + L olur genelde. Klavye markası modeli nedir? Sorun bu olmayabilir bu arada.

logitech g213 prodigy
O klavye baya sıkıntılı ya biz ondan 10 adet sipariş ettik en az 10 tane tuş fabrika hatalı geldi. Ve her birinde farklı tuşlar. Belki sana da hatalı gelmiş veya tuş kombinasyonu takılmış olabilir. Windows sorunsuz olduğundan emin isen. Bu arada 2 Win tuşu da mı çalışmıyor yoksa sadece Windows mu algılamıyor?

Son düzenleme:
O klavye bayağı sıkıntılı ya biz ondan 10 adet sipariş ettik en az 10 tane tuş fabrika hatalı geldi. Ve her birinde farklı tuşlar. Belki sana da hatalı gelmiş veya tuş kombinasyonu takılmış olabilir. Windows sorunsuz olduğundan emin isen. Bu arada 2 Win tuşu da mı çalışmıyor yoksa sadece Windows mu algılamıyor?

2 Win tuşu derken? Bilgisayarda ki Win tusuna Mouse'la tıkladığımda calısıyor fakat Windows klavye tusuna basınca menüyü açmıyor, sanırsam Windows'la alakalı 2 klavyedede calısmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı