Windows 10'da yavaşlamalar sonucu Windows 11'e geçilmeli mi?

teknokojici

Hectopat
Daha fazla  
Belki bana öyle geliyordur bilmiyorum ama sanki son zamanlarda Windows 10'da yavaşlamalar var gibi. En son güncellemeyi yapmadan önce PC de biraz takılma vardı güncelleme yüklenirken falan güncelledikten sonra takılma falan yok ama sanki eskiye göre biraz yavaş gibi. Böyle hisseden var mı yoksa sadece bana mı öyle geliyor? Sizce Microsoft Windows 10'u bitiriyor mu Windows 11'e geçilmeli mi? Ayrıca ne zaman geçilmeli?

Belki bana öyle geliyordur bilmiyorum ama sanki son zamanlarda Windows 10'da yavaşlamalar var gibi. En son güncellemeyi yapmadan önce PC de biraz takılma vardı güncelleme yüklenirken falan güncelledikten sonra takılma falan yok ama sanki eskiye göre biraz yavaş gibi. Böyle hisseden var mı yoksa sadece bana mı öyle geliyor? Sizce Microsoft Windows 10'u bitiriyor mu Windows 11'e geçilmeli mi? Ayrıca ne zaman geçilmeli?
Windows 11 bazı oyunları açmıyor. Tam güncellemesi gelince yükleyin. Performans sorunu yaşıyorsanız, yedek alın ve bilgisayarınızı sıfırlayın

Ben geçen gün geçtim sistem biraz rahatladı gibi sorunsuz çalışıyor arada ufak tefek hatalar olabilir ki Microsoft bunun farkında özellikle NVIDIA ekran kartı kullanıcıları bazı hatalar aldıklarını söylüyorlar bununla ilgilide çalışmalar olduğu yönünde bilgiler mevcut.

Kaynak:

Sorunların bilgisayardan olacağını düşünmüyorum güncel bir sistemim var PC temiz tutuyorum düzenli virüs taraması yapıyorum.

O zaman daha 4-5 aya bekleyeceğiz Windows 11'i.

Şimdilik Windows 10 temiz bir format atın. Windows 11 azıcık daha pişsin ileride geçersiniz.

Dual Boot ile kenara sıfırdan Windows 11 kur. Steam kütüphaneni vs tanıtırsan oyunları tekrar indirmene gerek kalmaz, ortak kullanırsın. 11'i denemiş olursun.

Kal pek iyi değil 11 Daha tam Pişmedi.

Geri
Yukarı