Windows 10'da yönetici izinleri nasıl alınır?

SRLACHİA

Femtopat
Daha fazla  
Windows 10 da yönetici olmama rağmen yönetici iznim yok. Hiçbir şey yönetici olarak çalıştırılamıyor. Ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer elinde kurulum USB'si var ise bilgisayarı başlatınca F11, F12 gibi tuşlara basıp Boot Menü'den USB ile bootu seçmen gerekiyor.

Orada yöneticilik gibi bir durum yok.
Ama aslında ben format atmadan bir çozum bulmak istiyorum biraz daha araştırıcam olmadı senin dediklerini yapacağım

Ya aklımda bir yol daha var. Bu sorun ne zamandan beri olmaya başladı?

Şimdi ilk başta oldu. Bir 2 hafta geçti mucize gibi kendi kendine düzeldi. Sonra gene oldu ve 1 buçuk aydır falan devam ediyor. Yalnız Windows deneme sürümü. Bunun yüzünden olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi ilk başta oldu. Bir 2 hafta geçti mucize gibi kendi kendine düzeldi. Sonra gene oldu ve 1 buçuk aydır falan devam ediyor. Yalnız Windows deneme sürümü. Bunun yüzünden olabilir mi?
O zaman bilmiyorum maalesef. Bir şey diyemem. Aklımdaki yol sistem geri yükleme idi ama kullanıcı hatası verirse bozulur diye korkuyorum, o yüzden hiç girme.

Ama eğer risk alıp yine de yapmak istersen, kurtarma moduna girip, oradan varsa bir buçuk aydan daha önce geri yükleme noktası bulup, geri yükleme yapman olacaktır.

O zaman bilmiyorum maalesef. Bir şey diyemem. Aklımdaki yol sistem geri yükleme idi ama kullanıcı hatası verirse bozulur diye korkuyorum, o yüzden hiç girme.

Ama eğer risk alıp yine de yapmak istersen, kurtarma moduna girip, oradan varsa bir buçuk aydan daha önce geri yükleme noktası bulup, geri yükleme yapman olacaktır.
Bencede hiç gerek yok yalnız kullanici hatası verirse ne olacak o tarafları pek bilmiyom PC de sadece oyun oynuyom

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı