Windows 10'dan 7'e Windows.old klasörü olmadan dönme

bartu pusat

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
RAM
4GB
SSD veya HDD modeli
465 GB HDD
Ekran kartı
İntel HD Graphics
İşlemci
Intel(R) Core(TM) i3-2310M CPU @ 2.10GHz 2.10 GH
Merhaba. Pazartesi akşamı Windows 7 kullanmaktan bıkıp 10'a geçmeye karar verdim ve formatımı atıp Windows 10 kurdum fakat bilgisayarım performans sıkıntısı yaşadığı için Windows 7'ye geri dönmek istedim. YouTube'dan baktığım kadarıyla ayarlardan kurtarma sekmesinden 7'ye geri dönüş varmış ama Windows old dosyası gerekiyormuş fakat ben Windows 10'a geçtiğimde C diski olsun her yere bakmama rağmen öyle bir dosya bulamadım. Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Pazartesi akşamı Windows 7 kullanmaktan bıkıp 10'a geçmeye karar verdim ve formatımı atıp Windows 10 kurdum fakat bilgisayarım performans sıkıntısı yaşadığı için Windows 7'ye geri dönmek istedim. YouTube'dan baktığım kadarıyla ayarlardan kurtarma sekmesinden 7'ye geri dönüş varmış ama Windows old dosyası gerekiyormuş fakat ben Windows 10'a geçtiğimde C diski olsun her yere bakmama rağmen öyle bir dosya bulamadım. Ne yapmalıyım?

Format ile geçeceksin Windows 7'ye USB hazırlayarak.

Geri yükleme noktası yoksa mecburen format gerekir. Ayarlar/Güncelleştirme ve Güvenlik/Kurtarma ve Geri Yükleme buraya bakın. Yoksa maalesef.
Hepsi orijinaldir.

Benim yıllar önce indirdiğim bir sürüm var, ben onu canım gibi saklıyorum.

Bugün modun attığından birini indireceğim vallahi ben de saklayacağım ömür boyu :D

Geri yükleme noktası yoksa mecburen format gerekir. Ayarlar/Güncelleştirme ve Güvenlik/Kurtarma ve geri yükleme buraya bakın. Yoksa maalesef.
Hepsi orijinaldir.

Abi şu an Home Basic 64 Bit ZIP olarak iniyor Rufusu'da indirdim ama dosya bütünlüğünü doğrulama diye bir post var sitede oradaki şeyi kurmam gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı