Windows 10'dan 7'ye geçince ürün anahtarı gitti

HaWlI KuLlANIcI

Hectopat
Daha fazla  
PC'den pek anlamıyorum. Win 7 orijinal kullanıyordum, sonra bedava 10'a geçmek için bir fırsatım oldu. Herkes gibi geçtim. Win 10'dan memnun kalmadım. Win 7'ye döndüm. Dönmeden önce 1-2 yere sormuştum. Onlar da gitmez, bir şey olmaz demişti. Key gitti :D Win 7'nin hatırladığım gibi olmaması nedeni ile Win 8.1'e geçtim, hata vermesin diye internetten birkaç Key ile etkinleştirdim. Ama hayatımda pek korsan kullanmadığım için pek de iyi hissettirmedi.

Çoğu kişi anakarta gömülü olur gibi şeyler diyor, şimdi ben anlamadım arkadaşlar. Eğer ki ben Win 10 kurarsam Key tarafından bir sıkıntı çeker miyim? Eğer ki Key anakarta gömülü ise onu nasıl bulabilirim ve normalde Win 7 Key'i ile Win 10'a geçtim, o konuda bir sıkıntım çıkar mı? Yani geri döndüğüm için artık o Key kullanılmama gibi bir sorun oluşur mu? Yanlış bir şey söylediysem kusuruma bakmayın, pek anlamıyorum bu konulardan. Yardımcı olabilecek varsa şimdiden teşekkürler.
Şu an Win 8'in yanına kuruyorum. Umarım hiçbir sıkıntı çıkmaz sanırım Microsoft hesabı ile eşler isem bir sıkıntı çıkmazmış. Önceki kullandığım da bağlamıştım hesabıma uzun süre öyle kullanmıştım.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı