Windows 10 SL'den Windows 8.1 SL'ye geçince ürün anahtarı aktifleşir mi?

HalilGuy

Decapat
Daha fazla  
Benim hesabımda Windows 10 Single Language keyi var o hesapla Microsoft'a giriş yapınca Windows otomatik etkinleşiyor.
Hesabımla Windows 8.1 Single Language'ye geçersem Windows etkinleşir mi?
Ve Windows 8.1 kurulumunda ürün anahtarı yazma yeri var ve o kısım geçilmiyor. CMD'den ürün anahtarımı öğrenip oraya girersem aktifleşir mi?

Ürün anahtarı kısmı gelmemesi için ei.cfg dosyası oluşturabilirsiniz kurulum diskine.

Ürün anahtarı kısmı gelmemesi için ei. Cfg dosyası oluşturabilirsiniz kurulum diskine.

Windows 10 Single Language ürün anahtarını gırsem aktıflesır mı?

Windows 10'a ait olan Key, temiz kurulum yapıp 8.1'e geçerseniz çalışmaz. 8.1'den yükseltme ile 10'a geçebilirsiniz.

Windows 10 Single Language ürün anahtarını gırsem aktıflesır mı?
Genellikle 7 ve 8/8.1’in ürün anahtarları 10’da geçerli oluyor. Ama 10’un ki mesela 7’de geçerli olmuyor. Çünkü 7’nin ürün anahtarlarında “N” gibi harfler olmuyor, kabul etmiyor. 8.1’de durum nasıl bilmiyorum ama OEM yani bilgisayara gömülü keyse ProduKey programıyla görebilirsin. Retail yani Microsoft hesabında olan bir ürün anahtarıysa etkineşeceğini sanmıyorum. 8/8.1’de Microsoft hesabı isteniyor mu ki? Bilgim yok.

Genellikle 7 ve 8/8.1'in ürün anahtarları 10'da geçerli oluyor. Ama 10'un ki mesela 7'de geçerli olmuyor. Çünkü 7'nin ürün anahtarlarında “n” gibi harfler olmuyor, kabul etmiyor. 8.1'de durum nasıl bilmiyorum ama OEM yani bilgisayara gömülü keyse produkey programıyla görebilirsin. Retail yani Microsoft hesabında olan bir ürün anahtarıysa etkineşeceğini sanmıyorum. 8/8.1'de Microsoft hesabı isteniyor mu ki? Bilgim yok.

İstiyor, ben kurmuştum bir kere.

Geri
Yukarı