Windows 10'dan 7'ye geçmek performans artışı yaşatır mı?

Hayır alamazsınız. Özellikle oyunlardan daha kötü alırsınız. Windows 7 için DirectX 12 desteği yok (Eğer bazı yerlerde geliyor diye duyduysanız o sadece bazı oyunlar için geliyor ve normal DirectX 12 ile aynı değil). Güncel driver yok. Çekirdeği eski. Yazılım desteği az.

Win 10 21H2 yükle geç, uğraşmaya değmez aksi takdirde masaüstü gezintisinden ziyade stabilite & performans sorunları (özellikle oyunlarda karşılaşacağın rahatsız edici kesilmek bilmeyen takılmalarla) çekilmez hale gelecektir, ben bile zamanında i5-7500 işlemciyle Win7 kullanırken yaşadığım performans problemlerinin haddi hesabı yoktu..

Bence W11 geçsen daha iyi olur. Sen bakma sorunları varmış. Çok hızlı sistem. Hem Serverlar iyi oluyorsa oyun akıyor sistemmiş oymuş buymuş hepsi hikaye. Önemli olan server.
Bence Windows 11 hala tam stabil değil. Ben kullandığımda bazı oyunlarda can sıkıcı çökmeler yaşadım ve biraz fazla ram kullanıyor. Eğer ki ram 8 GB ise biraz zorlar.

Bence Windows 11 hala tam stabil değil. Ben kullandığımda bazı oyunlarda can sıkıcı çökmeler yaşadım ve biraz fazla ram kullanıyor. Eğer ki ram 8 GB ise biraz zorlar.
Aynen oyun dışı kalıyor ama düzelir zamanla yeniden yükledim indirdim şu an bir sorunla karşılaşmadım 2 günden beri. Ama yapılacak bir şey yok geçmek lazım. Bence W10 dan daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı