Windows 10'dan 8.1'e geçmek istiyorum ama hiç bilgim yok

Hayırlı olsun. Windows 10 ile alakalı kalıntı kalmamış değil mi?
Hayır kalmamış ve bellek tüketimi %15 lerde geziyor gerçekden çok şaşırdım yarında win 10 a tekrar geçicem onda bakıcam bide bellek tüketimine daha önce bilgisayara hiç adam akıllı format atmadım adam akıllı derken ctrl+alt+delete den atılan formattan bahsediyorum. Ondanda olabilir bellek tüketiminin az olması.

Hayırlı olsun. Windows 10 ile alakalı kalıntı kalmamış değil mi?

İnternete bağlanamadım TP-Link taktım USB girişine öyle bağlandım. Driver falan indirmem gerekiyor ama ben hayatımda ekran kartı driveri dışında driver indirmedim.

Peki etkinleştirme

YouTube'da çözümü var sanırsam oradan halletmeye çalışacağım.

İnternete bağlanamadım TP-Link taktım USB girişine öyle bağlandım. Driver falan indirmem gerekiyor ama ben hayatımda ekran kartı driveri dışında driver indirmedim.

Evet. Windows 8.1, Windows 10 gibi tüm sürücüleri yükleyemiyor. Kendiniz yüklemeniz lazım.

Evet. Windows 8.1, Windows 10 gibi tüm sürücüleri yükleyemiyor. Kendiniz yüklemeniz lazım.

Peki ben şu an olduğu gibi 10'a geri dönsem kendisi yükler mi?

Hayır kalmamış ve bellek tüketimi %15'lerde geziyor gerçekten çok şaşırdım yarında Windows 10'a tekrar geçeceğim onda bakacağım bir de bellek tüketimine daha önce bilgisayara hiç adamakıllı format atmadım adamakıllı derken CTRL+alt+deleteden atılan formattan bahsediyorum. Ondanda olabilir bellek tüketiminin az olması.

Bellek tüketimini düşürmek için Mem Reduct kullanabilirsin ve gereksiz hizmetleri kapatmak için easy service optimizer kullanırsan daha iyi performans alırsın.

Peki ben şu an olduğu gibi 10'a geri dönsem kendisi yükler mi?

Evet, yükler çok yüksek ihtimal.

Bellek tüketimini düşürmek için Mem Reduct kullanabilirsin ve gereksiz hizmetleri kapatmak için easy service optimizer kullanırsan daha iyi performans alırsın.

Evet, yükler çok yüksek ihtimal.

Tamam bana vakit ayırdığınız için hepinize çok teşekkür ederim. Yarın Windows 10'a geçerken bir sorum olursa sorarım yine.

Geri
Yukarı